Ilość aktywacji Nortona

Mam pytanie w zeszłym roku miałem kupionego Nortona AntiVirus i tak się jakoś złożyło że w ciągu roku kilka razy formatowałem komputer i za każdym razem wgrywałem Nortona i go aktywowałem lecz w pewnym momencie pisało “liczba aktywacji przekroczona zakup nowy klucz” szukałem na stronie Symanteca ale nic nie znalazłem, dlatego pytam czy nie wie ktoś jaka jest ilość dozwolonych aktywacji Nortona w różnych wersjach czyli AntiVirus, Internet Security i 360?

To jest chyba zabezpieczenie żeby nie rozpowszechniać klucza. Gdzieś w tym oknie aktywacji masz link na WWW i tam masz nr telefonów, zadzwoń do nich i aktywuj telefonicznie ;p

W tej chwili na ten rok kupiłem Nortona 360 bo ma licencję na 3 komputery a kupiłem go w okazyjnej cenie tylko zainteresowało mnie to że jest liczba aktywacji ale to może być prawda z tym rozpowszechnianiem klucza podobnie jak w przypadku Windowsa.

po instalacji nortona jest możliwosc założenia u nich konta gdzie bedzie przetrzymywany kod aktywacyjny wiec po foramcie nie bedzie musiał na nowo wszystkiego wpisywać moze to rozwiaze problem kilkukrotnego wykrycia aktywacji Nortona