Ilość pasty termo w tubce


(Matt26) #1

Witam. Zastanawia mnie fakt ile pasty termo w tupkac. Kupiłem ostatnio tupkę AAB COOLING TG2-8g użyłem tylko raz i mam jej już pod koniec. Czy to jest normalna pojemność tubek z pastą?

 

[http://s2.ifotos.pl/img/IMG01801_esxpnan.JPG


(Odyniec_Stary) #2

A nie za dużo wycisnąłeś na jeden raz?


(Matt26) #3

Nie pierwszy raz nakładałem paste więc na pewno nie za dużo.


(Osimaru) #4

Mi tubka pasty starcza na kilka, z pewnością więcej niż dwa razy, więc albo nałożyłeś za dużo albo akurat ta pasta ma mniej ml w aplikatorze niż inne.


#5

 

Matt26, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.


(Matt26) #6

No raczej było mniej pasty w tubce następnym razem jak kupię sprawdzę przed użyciem ile jej jest :smiley: Najwyżej kupię jakiś większy pojemnik :slight_smile:


(Jaro070) #7

8 gram powinno wystarczyć na jakieś 14-16 aplikacji.

 

Na pewno nie nałożyłeś za dużo? http://www.overclock.pl/articles/showall/id/461,test-40-past-termoprzewodzacych-co-warto-kupic-a-czego-sie-wystrzegac


(dragonn) #8

Mi również 8g starcza na dłużej, użyłem już na cpu i gpu laptopa, w do stacjonarki na cpu, gpu i kolega sobie pożyczył jeszcze na gpu i jeszcze jakieś 1/4 jest w tubce.