Ilośc smsów w Sony Ericsson K770i oraz koszt naprawy

mam Sony Ericssona K770i, dostałam od wujka, jesnak płytka klawiatury nie działa, ma wyrwane osłonki klawiszy bocznych, nie ma tylnego głośnika i trzeba zdjąc simlocka. w serwisie chcą za niego 120zł za naprawę. opłaca mi się? bo ja myślę że tak ja na allegro chcą za nowy 300zł a on ma wygląd jak nowy tylko jest zniszczony od wewnątrz. i pytanie: ile maxymalnie mieści sie w nim smsów wysłanych/ odebranych/zapisanych. z góry dzięki za info.

Z tego co się orientuje mój k550i mieści tyle sms’ów ile tylko chce a zależy to od wolnej pamięci telefonu. K770i jest nowszym modelem więc pewnie działa podobnie choć nie dam sobie ręki obciąć. Poszukaj w jakichś specyfikacjach.

Co do naprawy to można by się zastanowić czy nie opłaca się kupić podobnego używanego telefonu i czy to nie wyjdzie taniej :lol:

Pozdrawiam.

Jeśli działa Ci kabel USB to zainstaluj program MyPhoneExplorer i w nim możesz sprawdzić ile pomieści skrzynka.

Można to sprawdzić w menu Stan pamięci -> SMS (telefon)

w880i.th.jpg

Dałem tu przykład na W880i, ale te 4000 nie było fabryczne, zmieniałem to patchami .vkp (simlocka też da się przez te patche zdjąć, przynajmniej na W880i) fabryczny limit to 1000.

Ale w ten sposób możesz sprawdzić na K770i, chociaż pewnie też 1000 bo to telefon z podobnego okresu na tej samej platformie DB2020.

Pozdrawiam