Ilu nas jest? (statystyki)

Chodzi o to, że serwis http://www.dobreprogramy.pl to wyjątkowo lubiana i znana strona WWW. A mimo, to, mam wrażenie, że tutaj forumowiczów jest wyjątkowo mało. Ciekawe jest to, że niewielu ludzi zadaje pytania. W piątek (3 dni temu) odpisałem na 10 tematów tyle ile potrafiłem (nie wszystkim pomogłem). Ale dziś wchodzę i widzę ze nadal moje wypowiedzi są najaktualniejsze. Nie wydaje się to Wam dziwne? :wink:

A żeby temat był związany z to zadam Wam pytanie, być może to głupie, ale jakie statystyki polecacie na stronie WWW:

  • W formie tabeli

  • W formie liczb

  • W formie słupek

  • W formie kresek

  • W formie … (podaj coś innego).

Nie żebym sie czepiał.

Ale mam do ciebie kilka pytań

Po co takie dane??

Po drugie Bierzesz pod uwagę to że wiekszość z “nas” wyjechała na wakacje??

Poza tym takie dane są tylko dla administracji nie uważasz??

A jeszcze jedno czy to że pomagamy rozwiązywać różnego rodzaju problemy nie sprawia że sie uczymy ??

Co do statystyk to jakiś wykres chyba byłby najlepszy

Zauważ że jest okres wakacyjny dlatego ruch na forum zmalał.Sam staram się ja najmniej korzystać z kompa bo chciałbym czas wolny wykorzystać na bardziej ciekawsze rzeczy bo w końcu człowiek cały rok czeka na wakacje :smiley:

A jeśli chodzi o statystyki to wg.mnie w formie liczb są lepsze.

dla zwykłej ciekawości

teraz ja żeby nie było nie czepiam się ale po czym tak wnioskujesz

ststystyki takie jest bardzo ciężko przeprowadził z powodu ze ja userow podzieliłbym na kilka grup ,

  1. są tacy co logują sie codziennie, ale nie muszą pisać …i juz nam sie pojawia błąd wnioskując ze bierzesz pod uwagę tylko tych co piszą :wink:

  2. aktywniejsi od tak zwanych stałych bywalców , raz na tydzień i wali posty jeden za drugim.

i rowniez sa tacy ktorzy rzadko sie logują i nie udzielają sie prawie wcale

Przeprowadzenie statystyk na tak duzym forum graniczy z cudem :wink:

Ja mówie że to Dla administracji Bo to pomaga prowadzeniu portalu Kiedyś Pojawił sie artykuł że Stronka nie działała gdyż było

przenoszenie całego portalu na nowe serwery bo poprzednia sieć już nie dawała rady za stara poza tym nie wiadomo czy dane jakie w ten sposób uzyskasz bedą rzeczywiście tylko dla ciebie czy może wypłyną gdzieś dalej a tego wpisujjący sie mogą co niektórzy sobie nie życzyć

A dlaczego?Jeśli administracja nie chce udostępniać takich danych to nie musi, ale ja nie widzę w tym nic złego.