Ilu potrzeba modów?

mam takie male nietypowe pytanie. ciekawi mnie to, ilu moderaorów potrzeba, aby zapanowali nad tak rozbudowanym forum ?

A to typowa odpowiedź - :stuck_out_tongue:

Zapoznaj się z tą stroną i zmień tytuł na konkretny, używając

funkcji icon_edit.gif

no wybacz za to pytanie ale nigdy wczesniej nie widzalem takiego forum :o :o :o :o :o

Guauld

Chyba krótko żyjesz na tym świecie :stuck_out_tongue:

Lub dopiero podłączyli neta

No widać kuz5

Na chwilę obecną:

http://forum.dobreprogramy.pl/groupcp.php?g=8

Poza tym proszę skończyć OT-ować.

Większość jest z Dolnego Śląska. Czyli pewnie tutaj mają swoją “siedzibę” :smiley:

dzięks :slight_smile:

Na pewno jednego wiecej, albo innego do dzialu linux, tam nikt nie moderuje od dawna.Z całym szacunkiem do mśliwa to czesciej widze go na vortalu a na forum raz na miesiac albo i rzadziej.

knapik temat ten był poruszany, nie mam sensu powielać informacji.

Może jakiś admin zrobi pobiór na modków?

Choć mam 10 lat, dużo wiem o komputerach. Z dyktnd (żeby poprawić błędy ort) mam same 6.

Za ten tekst powinienes zostac adminem :slight_smile:

Swoją drogą 10 lat to 3 klasa. A więc poziom dyktand zbyt wygórowany nie jest.

W linku podanym przez boczi’iego (mówiąc kolokwialnie) pisze jak byk : Twoje członkostwo : To jest grupa zamknięta, nowi członkowie nie będą przyjmowani.

Sory ale 10 lat to 4 klasa, a on wczesniej skonczyl :stuck_out_tongue:

Mały Wojtek pomimo pełnego szacunku dla Twojego wieku, jakoś sobie nie wyobrażam dziecka w roli moderatora na takim forum

Spójrz na to z innej strony. Jest to jedno z największych, jak nie największe, forum w Polsce. Moderatorzy na tym forum mają baaaaaaardzo dużo pracy. Gdy na forum pojawi się jakiś nieregulaminowy post, muszą natychmiast reagować. Jest to odpowiedzialne zajęcie.

Jeśli chcesz zostać moderatorem, załóż sobie swoje własne forum. Będziesz mógł być wtedy nawet administratorem.

ja jestem w jego wieku i jestem moderatorem

na dwóch forach 8)

Taaak napewno na takich pokroju DP. :lol: :mrgreen:

może nie ale zawsze cos