Iluzja Criss'a Angel'a - niesamowita sztuczka ;-)

Criss Angel - Slicing Himself

Co o tym sądzicie ? Jak to jest możliwe ? Ja nie mogę za bardzo pojąć w jaki sposób on tego dokonał ;]

i nie pojmiesz chyba że kiedyś ujawni jak to zrobił ale możesz tego nie doczekać :stuck_out_tongue: btw to jest do oglądania i podziwiania a nie do analizy… analizować to możesz sztuczki z wyciąganiem królika z kapelusza a i tak życzę powodzenia :stuck_out_tongue:

Tak , głównie po to tutaj to wstawiłem . Ale czy nie można sobie podyskutować w jaki sposób on to zrobił ? Według mnie to żadna zbrodnia ;]

Typowa ściema :!: :!: :!:

A gdzie krew na pile ??

Krew powinna być wszędzie.

Widać ewidentnie że to ściema… :stuck_out_tongue:

ludzie zadziwiacie mnie tą ściemą. To nie miało być samobójstwo tylko iluzja!

Cała zabawa tkwi w tym pasie który miał zapięty. Według mnie są 2 wersje które mogę się domyślać.

Manipulacja kamerą i to że w jednej części był robot który ruszał nogami (ten od pasa w dół)

Nie sugerujcie się publicznością ona właśnie jest tam po to żeby sprawić wrażenie realistyczne

Wiadomo, że to nie jest prawda za pomocą kamer można zrobić wszystko.Kiedyś był taki program na Polsacie nie pamiętam nazwy i tam pokazywali jak wykonać sztuczki.

Taaaa iluzja polegająca na otumanieniu widza, dlatego piszę że ściema

Ale wizualnie sprawia fajny efekt ;]

Ostatnio widziałem to Jason Latimer . Takie coś robi na mnie wrażenie :stuck_out_tongue: Tu jestem ciekaw jak to zrobił.

Criss Angel ma o wiele lepsze sztuczki (ta jest jedną z gorszych)

Widać ze mało czytacie o tym typku :slight_smile:

Było o nim głośno.

I cała tajemnica tkwi w tym że… wszyscy, ale to wszyscy są podstawieni a reszta to tylko tricki telewizyjne.

Zobaczcie to :slight_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=ZlIwcVAxZsU

widać ;]

No nie wiem.

Niektórzy “widzowie” tak dobrze grają że normalnie czapki z głów (np. w triku fobie gdzie ludzie mają sobie wyobrażać czego się boją i… :slight_smile: )

He he ksiądz u nas na religii mówił, że koleś jest opętany i wtedy robi się takie rzeczy. Nawet jego ubiór trochę na to wskazuje :stuck_out_tongue:

Poszukajcie na youtubie jest cała masa filmików: chodzenie po wodzie, przecięcie babki na pół, koleś również zjadł monetę później wyjął z pod skóry, i wiele innych.

http://pl.youtube.com/results?search_qu … rch=Szukaj

Moim zdaniem to jest wszystko iluzja i da się to udowodnić.

Złączono Posta : 01.07.2007 (Nie) 23:40

Poczytajcie:

http://en.wikipedia.org/wiki/Chris_Angel

na niektórych filmikach na tubie ujawnia jak robi triki.

tak ale mi chodzi o ten konkretny film z pierwszego linku m.in. :stuck_out_tongue: ogólnie - im bardziej ktoś panikuje i im bardziej pokazuje, że o mało co nie dostał zawału serca z zachwytu, tym bardziej widać że ściemnia ;] takim “iluzjonistom” chyba nie opłaca sie wydawać kasy na profesjonalnych aktorów, którzy udadzą swoje zdziwienie tak jak powinno ono wyglądać - czyli tak, żeby wyglądało naturalnie. w większości wydaje mi się, że to zwykli statyści wzięci niejako “prosto z ulicy” :stuck_out_tongue: którzy się jeszcze ekscytują, że wystąpia przed kamerą… i dlatego sztucznie im to wychodzi :stuck_out_tongue: