iMesh, eMule czy Kazaa - doradźcie

Z posrod tych 3 programow to chyba emule natomiast z wlasnych doswiadczen polecam WinMX :smiley:

zdecydowanie polecam mułka na kazie się przejachałem i na imesh też od kazy dostałem fulll syfu (szpegów i wogóle) a imesh ma od groma plików nienadających sie do niczego :? co nie mówie że mułek jest bez skazy ale i tak góruje :slight_smile:

Proponuje eMule

Imesh sciaga duzo SPYWARE i kaza rowniez.

Zrob skan Pestpatrolem to zobaczysz (nawet Imesh znika)

eMule i DC++. Jeśli dużo udostępniasz (gdzieś około 50GB :slight_smile: ) to dostaniesz się na większosc hubów i tam jest w czym wybierać. Ja mam 5 hubów po 2,3 tys. osób i mam praktycznie wszystko co chcę. Szybko sprawnie i po bólu :smiley: eMule też spoko ale na osiedlowe łącze się nie opłaca. Imesh jest w miare dobry (napewno lepszy od Kazy). Twój wybór. Proponuję DC++. Pozdrawiam

zdecydowanie wMule jest najlepsszy poniewaz sciagasz caly album od jednego uzytkownika, imesh’a nieznam a na kazie cosik ciagniesz a na koniec okazuje sie ze cos co sie nazywa AC/DC to tak naprawde Britney :smiley:

Witam

Posiadałem emule,kazę i imesha…

Imesh…wsumie nie sprawiał problemów, do muzyczki bdb, gorzej z innymi plikami.

Kaza…mniej linków w wyszukiwaniach niz imesh, no i podobno zasmieca rejestr…chyba ze masz dobrego firewalla to wtedy korzystaj…

Emule…dla mnie chyba najgorszy, ponieważ gdy zaznaczam cos do ściągania, to czasem czekam nawet 4 dni i nie ściąga, gdzie w imeshu wystarczyło zaznaczyc i już sssało…a w emulku jeszcze pisało, że ten plik posiada 300 osób i nie ściąga…nie wiem czemu?! A jeżeli chodzi o dostepnosc plików to najlepszy, znalazłem w nim wszystkie badziewia z allegro , te różne kreatory aukcji, ebooki jak importowac i inne pierdoły, których nie ma na imieshu

Peace 8)

Siema

Do dużych plików, czy caĸłych albumów używam emule, a jeśli chcę szybko zassać pojedynczy kawałek to przydaje się soulseek

W eMule musisz mieć kredyty - czyli dużo udostępniać! Trzeba bardzo dlugo czekać zanim się coś zacznie ściągać, ale jest w nim najwięcej plików (praktycznie wszystko) i to jest jego wielka zaleta. Imesh jest dobry do mp3 czy ew. teledysków. Kazaa odpada całkowicie. DC++ króluje :smiley: :smiley:

Pozdro

eMule - zawsze do dużych plików, np. filmów DivX czy plikow iso.

Kazaa do mniejszych plików, ale uwaga nie uzywaj oryginalnego Kazaa Media Desktop, tylko Kazaa Lite Rewolucja 2.6

krz121 , niestety Kazaa Lite jest nielegalna! Proponuję przeszukać forum pod tą frazą! :twisted:

Można też użyć Xolox, ale zawiera firmowy spyware na szczęście prosty do usunięcia.

A jak to się ma do licencji programu :? :? :?