iMesh, eMule czy Kazaa - doradźcie

Proszę o rzetelną poradę. Który z programów wybrać do miany plików muzycznych: eMule, iMesh czy Kazaa? Wszyscy zachwycają się eMule, ale czy mają rację. Zależy mi na unikalnych, starych nagraniach, trudno dostępnych. eMule jest naparwdę mułowaty, ale dobrze się sprawdza, jeśli chodzi o liczbę wyszukiwań. Z Kazaą było znacznie gorzej. Liczba wyszukiwanych nagrań była niewielka. A co sądzicie o iMesh?

iMesha nie znam,ale co do kazyy i emule powiem ci,iż jeśli chodzi o pliki muzyczne to tylko Emule…

Możesz także wypróbować program DC++.

ja uzywam emule i dziala mi bezproblemowo!! sciaga mi plik 700mb przy wlaczonym kompie od rana do wieczora w 3 no max 4 dni!! a kazy nie korzystam bo sa ta wyj…bki :))

Link zakryłem ze względów regulaminowych.

fiesta

imesh to tak jak kazza ale chyba bardziej bezpieczny. Emule - no cóż trza długo czekać zanim zaczniesz ściągać :smiley:

zdecydowanie emule - jeśli chodzi o bezpieczeństwo

Z tych trzech - eMule. Do muzyki, dobry jest Soulseek…

DC++(dierect conect) i eMule zadzą !!

Z mojej strony eMule. Bardzo praktyczny program :wink:

Od siebie polecam DC++ :wink:

Ja w sumie to polecam Kaze nigdy mnie nie zawioda i DC++ który jest używany przez mego tate i ściąga tam przerużną muzyke.

:roll: :o

i jeszcze jeden glos .Jesli juz musisz sciagac muze no to polecam eMule.Chodzi mi o problem bezpieczenstwa. A generalnie to muze polecam ze sklepu .Pewna i bezpieczna :slight_smile:

DC++, oDC,StrongDC,

Kazzy nie instaluj ! już lepiej eMule

Zdecydowanie odradzam KAzzy! !!

zwłaszcza wersji 3.0 bo ona instaluje dodatkowo spyware :?

iMesh ma bardzo podobne pliki do Kazy. eMule to muł jak ta lala, ale zdecydowanie wygrywa pod względem dostępności rzadkich plików, no i w przeciwieństwie do dwóch poprzednich, nie zawiera reklam.

eMule, a 50% plików które zdarłem iMesh-em było wądliwych. A Kazza ma w sobie mnóstwo spyware. eDonkey ma takie które, śą uciążliwe do usunięcia :smiley:

Wg mnie z tych trzech najlepszy jest Emule.

jeżeli chcesz pobierać w miarę szybko i pewnie to:

:arrow: iMesh

jeżeli w miarę szybko + mnóstwo syfu to:

:arrow: KaZaA

jeżeli niezbyt szybko, ale dużo i pewnie to:

:arrow: eMule :smiley:

ewentualnie możesz też wypróbować trusty files http://www.trustyfiles.com/

korzysta z większych zasobów niż kazaa :smiley: