Imiona - ładne i mniej ładne

W tym temacie piszemy, które imiona, które nam się podobają (męskie i żeńskie), które nam się nie podobają oraz, które naszym zdaniem są śmieszne. Przypominam, że to tylko zabawa, więc potraktujmy to z dystansem ;).

coś mi się zdaje, że będzie kłódka :stuck_out_tongue:

ale gdyby co to:

podobają mi się imiona Milan i Liwia

Mi nie podobają się imiona angielskie, które zostały spolszczone, np. Kewin, oraz inne pochodzące z innych krajów, np. Oliwier, Jessica, itp.

Mi też coś się tak wydaje :smiley:

Ale podoba mi się imię Asia a dlaczego? Bo tak moja dziewczyna ma na imię :smiley: :smiley:

Ola :slight_smile:

Andżelika-imie mojej panny, a drugie to Amelka. Jak będę miał corkę tak ją własnie nazwiemy

no to ja:

Tola

Nie podobają mi się imiona : Gwidon (kojarzy mi się z pawianem), Wacław (kojarzy się z :x ), Mieczysław (kojarzy się z ludźmi niewykształconymi, pijącymi pod sklepem), Teofil (kojarzy się z dyrygentem pewnego chóru), Krzysztof (tak nazywa się najgorszy koleś w mojej klasie) i Mateusz (pospolite jak chwasty w ogródku).

chermenegilda

a tak na poważnie to Kasia

Anetka :wink:

mnie z żeńskich to : Patrycja,Angelika,Dominika,Paulina,Magda =] sporo tego =] =] =]

męskich brak :stuck_out_tongue: no moje mi sie podoba :smiley: :smiley:

:x :x :x

Ludzie - zlitujcie się!

Chyba czas nie jest najwłaściwszy na takie pierdoły! :evil:

:arrow: Petardiusz :wink:

Potwierdzam, ale trzeba również zrozumieć iż nie wszyscy na forum są zainteresowani tą sprawą nie mówiąc już o katolikach :?

Temat wyssany z palca :?

Śmieszne:

-Alojzy

-Kunegunda

-Wacław

Podobają mi sie:

-Chris

-Krzysiek

-Dawid

Nie lubie takich:

-Mieczysław

-Andżelika

Litości !!

Czy aż tak wam się nudzi ? :shock:

Kolejny debilny temat z serii “co lubicie/co wam się podoba/jaki numer buta macie…” :evil:

?? folder_lock.gif

Hermenegilda :wink: Zeńskie:Madzia Męskie:Marcin :smiley:

kamilka

to ja hehe :smiley: :smiley: the Best

tajemnicze azjatyckie Xiao Mei

Zgadzam się w pełni z tym

zdaniem - topic zostaje

czasowo zamknięty