Imitacje pirackiego komiksu

Co masz na myśli mówiąc społezność? “Grupę trzymającą władzę” czy tych co tworzą forum DB czyli zwyklych szarych userów jak ja, fiesta czy _Sylwan_? W każdym razie mój głos jako części społwczności DB jest na tak :slight_smile:

Jason X

Na to pytanie odpowiedź sobie sam, tym bardziej, że masz ją już przygotowaną.

Te forum co podałeś Monczkin to jest zwykły plagiat, ale ten napis to nie ma nic z tym wspólnego wiec nie wiem po co dawałeś tutaj tego link :? .

Dlaczego, przecież wykorzystał słowo “dobreprogramy” - nie widzisz tego, czy nie chcesz zobaczyć.

Przeczytałeś uważnie moje pytanie, skierowane do autora ?? Czy po prostu chcesz pogadać ??

Ale on skopiował cały tekst, a te w komiksie nie jest skopiowane :x

A co do gadania to mam kolegów ;]

http://www.mojeforum.net/zasuszony7/index.php << O LOL !!

widze że zaczeła się kłutnia nie potrzebnie a to chyba nie o to chodziło autorowi tematu. Zamknijcie temat bo jeszcze kogoś poniesie :stuck_out_tongue:

Dotychczas gdy pisałem maila do redakcji, posta na forum itd, używałęm zwrotów “nasze forum”, “nasz wortal” itp. Myślałem że jest to społaczność web 2.0, każdy może dodać coś od siebie. czy to zaproponować newsa, napisać komentarz, czy temat na forum. Moderacja i redakcja była od kierowania tym we właściwym kierunku. Wiem że jestem bardzo małą częścia tej społaczności, ale chciałem dać coś od siebie. Opublikowałem dotychczas nie publikowany rysunek na forum dobre programy . pl.

Przekre dla mnie jst zachowanie moderatora, nie promuje sie pod marka wortalu, jedynie chcialem pokazac skad jest ten pomysl i kogo promuje.

nie, nie pytałem redakcji o zgodę na użycie “dobreprogramy.pl”.

przed chwilą pozwoliłem sobie zapytać redakcję o oficjalne stanowisko w kwestii uzycia “dobreprogramy.pl”. Zależnie od niego ocenzuruje lub nie ten rysunek.

Dziekuje wszystkim za ciepłe słowa i szczere opinie.

Ten pan w avatarze to Albert Einstein - fizyk, nie rysownik :wink:

Hmmm… szczerze to pomysł jest fajny, mam nadzieję, że po wyjaśnieniu pewnych rzeczy z Administracją uda się go kontynuować :slight_smile:

To było szczerze napisane.Bardzo mi sie podoba pomysł jaki wykorzystał Fąfel.Jak napisze ,że fajnie to odraz głupie porównania i domysły.Po prostu temat się podoba i Fąfel fajnie rysuje,tylko lepiej by było z kredkami.(to moja opinia)

Więc nie wiem po co ten głupi komentarz.

Fąfel nie przejmuj się. Przepracowanym ludziom czasami “odbija”.

Dokładnie…

Co do tego komiksu to jest zarąbisty :stuck_out_tongue:

Tak naprawdę,rysuj kolejne z niecierpliwości czekam na nowe ;]

Zobaczymy co tym razem wymyślisz ;] i czy nas zaskoczysz ;]

Myślę, że nie ma się co spierać, warto wyciągać wnioski. Wiadomo, że forma graficzna rysunku nie pasuje do tej przyjętej w historyjkach z piratem (nie nadaje się więc raczej do publikacji).

Można jednak niewątpliwie wykorzystać wyobraźnie Czytelników zachowując spójną formę. Fajnie by było gdybyście zgłaszali koncepcje historyjek (scenariusze), a nasz artysta by je wprowadzał w życie. Wilk byłby syty i owca cała, a do tego pojawiłby się powiew świeżości.

Co Wy na to?

(Jeśli już ktoś ma pomysł to niech go na łamach forum nie prezentuje, bo nie będzie niespodzianki :wink: