Imitacje pirackiego komiksu

(Fąfel) #1

Chciałby zrobić temat, w którym użtkownicy forum będą mogli dodawać własne odcinki vortalowego komiksu. Nie wiem czy sie uda, ale zaczynam.

Chcę się z Wami podzielić, pełen pokory, dziełem rąk moich.

Zamiar miał być śmieszny… trchę się nie udało.

Wybaczcie, ale chęć podzielenia się z wami, tym amatorskim dziełem jest ogromna.

odcinek I

prosze bez zlosliwych komenatrzy :lol:

PS do redakcji: Napewno biorę mniej niż aktualny rysownik vortalu, znacie mojego e-maila :wink: :smiley:

(Proph3t) #2

Yhmm... Sory ale według mnie takim czyms obrażasz godność tego pana co masz w avatarze.

(Oskar 1981) #3

raczej sam musiałbyś chyba jeszcze dopłacić redakcji żeby publikowala twoje komiksy :wink:

(Ramirez1) #4

no wiadomo dlaczego bierzesz mniej niż obecny rysownik :stuck_out_tongue: bo malujesz samym ołówkiem a nie kredkami :stuck_out_tongue: widzisz rysownik może i bierze więcej ale ma na kredki :stuck_out_tongue:

(Zoders) #5

Naprawdę fajnie,extra rysujesz.Myślę,że jeśli byś pokolorował to będzie extra.

(Cds A) #6

Ja tam widziałem tylko 1 obrazek :stuck_out_tongue:

(Janciszek5) #7

a teraz szczerze :stuck_out_tongue:

(Monczkin) #8

Dlaczego na rysunku jest adres vortalu. Pytałeś o zgodę administrację ??

(Jason X) #9

Już nie przesadzaj. aj człowiekowi rozwinąć skrzydła, a nie od razu go zazdrośnie besztasz!!

(Skr3czu) #10

Zgadzam się z Tobą mi osobiści to sie podoba Gratuluje.

Monczkin , a nie którzy na innych forach/stronach podają link do programów z DP i co też mają sie pytać czy mogą ? :x

(Monczkin) #11

Nook wykorzystujesz pewną markę bez zgody. Czy jak wykorzystasz logo np. Komptuer świat, to też będzie wszystko w porządku ??

(Skr3czu) #12

On to tylko podpisał "DOBREPROGRAMY.PL" po to, aby pokazać na forum, żeby nie zostało to uznane za reklamę jego pracy.Jak jakaś inna osoba przypadkowo trafi na jego pracę np. z google i zobaczy ten podpis to odrazu wejdzie na DP.

(Monczkin) #13

Przepraszam bardzo, ale pytanie to kierowałem Fąfel i nie oczekuję tłumaczeń innych userów.

(_Sylwan_) #14

Monczkin ale to nie jest logo a napis ołówkiem napisany więc prawa autorskie tego nie obowiązują.

(Monczkin) #15

_Sylwan_

Jezu... zadałem userowi pytanie. Zwykła przyzwoitość nakazuje spytać o pozwolenie na wykorzystywanie pewnych rzeczy. A wy zaczynacie odbierać to jako atak na kogoś :o

:o czyli jak narysujesz logo wp farbkami, to też jest spoko ??

Na to mówi się chyba podróbka :roll:

Do krzykaczy - według Was, to też jest w porządku ??

http://www.mojeforum.net/zasuszony7/index.php

(_Sylwan_) #16

gdyby nie ten napis na żółto to jak najbardziej w pożądku :slight_smile:

(Jason X) #17

A co w przypadku karykatury albo czczenia czegoś. Może chłopak "czci" DB dlatego to rysuje. Poza tymprzy znaczku "dobreprogramy" nie ma takiego małego "R" w kółeczku :stuck_out_tongue:

(Monczkin) #18

To też

http://www.mojeforum.net/zasuszony7/viewtopic.php?t=3

Nie rozśmieszaj mnie, to widzę, że totalnie nie rozumiesz chyba problemu :evil:

(_Sylwan_) #19

to już nie. Tzn masz rację. Ale nie porównuj tego do tego komiksu wyżej bo jedno z drugim nie ma nic wspólnego.

(Monczkin) #20

A takich rzeczy w sieci jest mnóstwo. To nie pierwszy przypadek wykorzystywania marki DP.

Czy tak wielkim problemem jest spytanie o pozwolenie wykorzystania pewnych elementów czy rzeczy kojarzących się jednoznacznie z naszą społecznością ??