Imitacje pirackiego komiksu

Chciałby zrobić temat, w którym użtkownicy forum będą mogli dodawać własne odcinki vortalowego komiksu. Nie wiem czy sie uda, ale zaczynam.

Chcę się z Wami podzielić, pełen pokory, dziełem rąk moich.

Zamiar miał być śmieszny… trchę się nie udało.

Wybaczcie, ale chęć podzielenia się z wami, tym amatorskim dziełem jest ogromna.

odcinek I

prosze bez zlosliwych komenatrzy :lol:

PS do redakcji: Napewno biorę mniej niż aktualny rysownik vortalu, znacie mojego e-maila :wink: :smiley:

Yhmm… Sory ale według mnie takim czyms obrażasz godność tego pana co masz w avatarze.

raczej sam musiałbyś chyba jeszcze dopłacić redakcji żeby publikowala twoje komiksy :wink:

no wiadomo dlaczego bierzesz mniej niż obecny rysownik :stuck_out_tongue: bo malujesz samym ołówkiem a nie kredkami :stuck_out_tongue: widzisz rysownik może i bierze więcej ale ma na kredki :stuck_out_tongue:

Naprawdę fajnie,extra rysujesz.Myślę,że jeśli byś pokolorował to będzie extra.

Ja tam widziałem tylko 1 obrazek :stuck_out_tongue:

a teraz szczerze :stuck_out_tongue:

Dlaczego na rysunku jest adres vortalu. Pytałeś o zgodę administrację ??

Już nie przesadzaj. aj człowiekowi rozwinąć skrzydła, a nie od razu go zazdrośnie besztasz!!

Zgadzam się z Tobą mi osobiści to sie podoba Gratuluje.

Monczkin , a nie którzy na innych forach/stronach podają link do programów z DP i co też mają sie pytać czy mogą ? :x

Nook wykorzystujesz pewną markę bez zgody. Czy jak wykorzystasz logo np. Komptuer świat, to też będzie wszystko w porządku ??

On to tylko podpisał “DOBREPROGRAMY.PL” po to, aby pokazać na forum, żeby nie zostało to uznane za reklamę jego pracy.Jak jakaś inna osoba przypadkowo trafi na jego pracę np. z google i zobaczy ten podpis to odrazu wejdzie na DP.

Przepraszam bardzo, ale pytanie to kierowałem Fąfel i nie oczekuję tłumaczeń innych userów.

Monczkin ale to nie jest logo a napis ołówkiem napisany więc prawa autorskie tego nie obowiązują.

_Sylwan_

Jezu… zadałem userowi pytanie. Zwykła przyzwoitość nakazuje spytać o pozwolenie na wykorzystywanie pewnych rzeczy. A wy zaczynacie odbierać to jako atak na kogoś :o

:o czyli jak narysujesz logo wp farbkami, to też jest spoko ??

Na to mówi się chyba podróbka :roll:

Do krzykaczy - według Was, to też jest w porządku ??

http://www.mojeforum.net/zasuszony7/index.php

gdyby nie ten napis na żółto to jak najbardziej w pożądku :slight_smile:

A co w przypadku karykatury albo czczenia czegoś. Może chłopak “czci” DB dlatego to rysuje. Poza tymprzy znaczku “dobreprogramy” nie ma takiego małego “R” w kółeczku :stuck_out_tongue:

To też

http://www.mojeforum.net/zasuszony7/viewtopic.php?t=3

Nie rozśmieszaj mnie, to widzę, że totalnie nie rozumiesz chyba problemu :evil:

to już nie. Tzn masz rację. Ale nie porównuj tego do tego komiksu wyżej bo jedno z drugim nie ma nic wspólnego.

A takich rzeczy w sieci jest mnóstwo. To nie pierwszy przypadek wykorzystywania marki DP.

Czy tak wielkim problemem jest spytanie o pozwolenie wykorzystania pewnych elementów czy rzeczy kojarzących się jednoznacznie z naszą społecznością ??