Import archiwum gg

Cos znowu nie dziala mi po reainstalacji archiwum w gg.To bylo tak ze ostatnio gg uzywalem 27 czerwca tego roku.Zapisalem sobie archiwum a program wykasowalem.Dzis po 4 miesiacach zainstalowalem sobie gg od nowa,daje na “Import archiwum” z zapisanego wczesniej pliku no i zaimportowal ale sa wszystkie rozmowy tylko do 1 maja :shock: A gdzie sa rozmowy od 2 maja do 27 czerwca??? Czego tego nie ma?Wyparowalo???

Troche sie wpienilem bo mialem tam dosc wazne rzeczy z czerwca zapisane a tu nie ma.Wczesniej po reinstalacji ladnie mi importowalo wszysciutko a teraz cos sie sknocilo,ktos wie o co chodzi???

(dodam ze skopiowalem archiwum z wszystkimi niezbednymi plikami plus caly katalog “_cache”).

No cze! !!

A powiedz mi po co się bawić w jakiś import archiwum… Jeśli chcesz zachować wszystko z GG, to po prostu kopiujesz cały katalog “C:\Documents and Settings_jakiś_tam_użytkownik_\Gadu-Gadu” w jakieś bezpieczne miejsce… Odinstalowujesz GG i jesteś happy!! :multi:

Gdy będziesz znów chciał użyć GG, to najpierw je instalujesz, wyłączas GG, a potem podminiasz katalog. Uruchamiasz GG ponownie i masz kontakty, archiwum, konta i wszystko inne…

Powodzenia!!

Dimatheus

Folder folderem ;]

Może być inny :stuck_out_tongue:

Na bank dobry plik wkleiłeś?

Nie jest to jakaś lewa wersja archiwum sprzed jeszcze tych rozmów? Może masz dwie kopie…

Inna wersja GG? Wtedy miałeś inna wersje GG a teraz inną?

Mialem ta sama wersje 7.1

Dobry plik wkleilem na bank.Nie mam dwoch kopii,sprawdzalem.

Zrobilem tak jak poradzil Dimatheus i wsadzilem tam te dwa katalogi ale to dalej nic nie dalo… Co sie dzieje??? Probowalem to na wersji 6.0 i dalej to samo.Prosze o pomoc,to dla mnie bardzo wazne

:frowning:

Witaj! !!

W powyższej sytuacji chyba niewiela uda nam się zrobić… :frowning: Wszystkie Twoje zabiegi wskazują na jedno - że z dużym prawdopodobieństwem Twoje archiwum uległo uszkodzeniu i dalsze dane raczej są nie do odzyskania… Możnaby próbować znaleźć błąd analizując plik archiwum hexagonalnie, ale jeśli jest on duży, to bardzo dużo pracy Cię czeka… Jakoś innego rozwiązania nie widzę… :frowning:

W sumie to dziwne, bo ja wielokrotnie robiłem podobne zabiegi i nigdy nie miałem żadnych problemów - przeklejałem folder i wszystko działało… Może ktoś będzie znał rozwiązanie… :wink:

A swoją drogą - jako że wynikły pewne problemy w firmie zajmującą się GG, wszystkie wersje GG od 7.0 - 7.5 trzeba zmienić na 7.6. To tak w ramach informacji - dokładniejsze dane na stronie http://www.gadu.gadu.pl

Powodzenia!! Pozdrawiam!!

Dimatheus

Ech,no nic trudno nie da sie to sie nie da,czesc danych z tego co tam bylo na szczescie znalazlem gdzie indziej.Dodam jeszcze ze ostatniego reinstala Windowsa robilem wlasnie 1 maja i wlasnie od 2 maja juz nic nie ma w archiwum,moze to mialo tez na to wplyw? Jakis zapis w rejestrze ktory ulegl skasowaniu czy jak? :?

Dzieki w kazdym razie za pomoc Dimatheus :slight_smile: