Import całej bazy danych MYSQL problem

Witam

Mam problem, mam swoją stronę na ugu.pl, niestety padła mi cała baza danych. Ale na szczęście mam jej recover. Tylko zauważyłem, że źle robię recovery ; ( Zamiast robić kopie zapasową tabel, to zrobiłem całej bazy danych ;/. Niestety po imporcie, pokazuje się błąd, że plik za duży (tak na prawdę to nie może utworzyć nowej bazy danych). Zainstalowałem krasnal serv, z myślą że spokojnie sobie na komputer zimportuje całą bazę danych, a potem zrobie recover tabel, ale niestety nie mam uprawinień ; (. Może mi ktoś pomóc, dodam iż baza danych jest zapisywana w formacie .sql. Proszę o jak najszybszą pomoc, bo bardzo mi na tym zależy.

Pozdrawiam

Dodane 15.03.2010 (Pn) 14:59

Dodam iż chce odzyskać same tabele

Dodane 15.03.2010 (Pn) 17:14

Może ktoś odpowiedzieć? Chodzi mi oto aby z pliku .sql odzyskać same tabele :expressionless:

przecież to zwykły plik tekstowy - otwórz i skopiuj co chcesz.

Ale musze zrobić tak żeby tylko importowało w PHPMYADMIN, ale niestety przy imporcie chce zrobić nową bazę danych ; (

Dodane 15.03.2010 (Pn) 20:05

Po imporcie recovera w formacie .sql.gz mam błąd

Nie otrzymano żadnych danych do importu. Albo nie została wysłana nazwa pliku, albo plik był zbyt duży (maksymalny dopuszczalny rozmiar pliku określa się w konfiguracji PHP). Zobacz FAQ 1.16.

Plik waży nie wiele ponad 600 kb

http://www.ozerov.de/bigdump.php

Po wykonaniu operacji mam błąd:

Error at the line 21: CREATE DATABASE `db78148` DEFAULT CHARACTER SET latin1 COLLATE latin1_swedish_ci;


Query: --

--

CREATE DATABASE `db78148` DEFAULT CHARACTER SET latin1 COLLATE latin1_swedish_ci;


MySQL: Access denied for user 'db111442'@'%' to database 'db78148'

Brak dostępu dla użytkownika do bazy…

Witam

Teperek_Karol usuń z początku pliku to zapytanie

CREATE DATABASE `db78148` DEFAULT CHARACTER SET latin1 COLLATE latin1_swedish_ci;

Pozdrawiam

Po wykonaniu tej czynności kolejny błąd :frowning:

Stopped at the line 2687.


At this place the current query includes more than 300 dump lines. That can happen if your dump file was created by some tool which doesn't place a semicolon followed by a linebreak at the end of each query, or if your dump contains extended inserts. Please read the BigDump FAQs for more infos.

Dodane 16.03.2010 (Wt) 14:52 – Po drugiej próbie kolejny błąd

Starting from line: 1


Error at the line 98: (55, 'IP', 'infusions.gif', 'Professional Download System', '../infusions/pro_download_panel/admin/admin.php', 4);


Query: --

--

INSERT INTO `ep_admin` (`admin_id`, `admin_rights`, `admin_image`, `admin_title`, `admin_link`, `admin_page`) VALUES

(1, 'AD', 'admins.gif', 'Administratorzy', 'administrators.php', 2),

(2, 'AC', 'article_cats.gif', 'Kategorie Artyku³ów', 'article_cats.php', 1),

(3, 'A', 'articles.gif', 'Artyku³y', 'articles.php', 1),

(4, 'B', 'blacklist.gif', 'Czarna Lista', 'blacklist.php', 2),

(5, 'C', '', 'Komentarze', 'reserved', 2),

(6, 'CP', 'c-pages.gif', 'Dodatkowe strony', 'custom_pages.php', 1),

(7, 'DB', 'db_backup.gif', 'Kopia bazy danych', 'db_backup.php', 3),

(8, 'DC', 'dl_cats.gif', 'Kategorie Download', 'download_cats.php', 1),

(9, 'D', 'dl.gif', 'Download', 'downloads.php', 1),

(10, 'FQ', 'faq.gif', 'FAQ', 'faq.php', 1),

(11, 'F', 'forums.gif', 'Forum', 'forums.php', 1),

(12, 'IM', 'images.gif', 'Zarz±dzanie grafikami.', 'images.php', 1),

(13, 'I', 'infusions.gif', 'Zarz±dzanie wtyczkami Infusion', 'infusions.php', 3),

(14, 'IP', '', 'Panele wtyczek Infusion', 'reserved', 3),

(15, 'M', 'members.gif', 'U¿ytkownicy', 'members.php', 2),

(16, 'N', 'news.gif', 'Newsy', 'news.php', 1),

(17, 'NC', 'news_cats.gif', 'Kategorie Newsów', 'news_cats.php', 1),

(18, 'P', 'panels.gif', 'Zarz±dzanie Panelami', 'panels.php', 3),

(19, 'PH', 'photoalbums.gif', 'Albumy Zdjêæ', 'photoalbums.php', 1),

(20, 'PI', 'phpinfo.gif', 'PHP Info', 'phpinfo.php', 3),

(21, 'PO', 'polls.gif', 'Ankiety', 'polls.php', 1),

(22, 'S', 'shout.gif', 'Shoutbox', 'shoutbox.php', 2),

(23, 'SL', 'site_links.gif', 'Menu strony', 'site_links.php', 3),

(24, 'SU', 'submissions.gif', 'Nades³ane materia³y', 'submissions.php', 2),

(25, 'U', 'upgrade.gif', 'Aktualizacja', 'upgrade.php', 3),

(26, 'UG', 'user_groups.gif', 'Grupy U¿ytkowników', 'user_groups.php', 2),

(27, 'WC', 'wl_cats.gif', 'Kategorie Linków', 'weblink_cats.php', 1),

(28, 'W', 'wl.gif', 'Linki', 'weblinks.php', 1),

(29, 'S1', 'settings.gif', 'G³ówne Ustawienia', 'settings_main.php', 3),

(30, 'S2', 'settings_time.gif', 'Ustawienia daty i czasu', 'settings_time.php', 3),

(31, 'S3', 'settings_forum.gif', 'Ustawienia Forum', 'settings_forum.php', 3),

(32, 'S4', 'registration.gif', 'Ustawienia Rejestracji', 'settings_registration.php', 3),

(33, 'S5', 'photoalbums.gif', 'Ustawienia Galerii', 'settings_photo.php', 3),

(34, 'S6', 'settings_misc.gif', 'Ustawienia Ró¿ne', 'settings_misc.php', 3),

(35, 'S7', 'settings_pm.gif', 'Ustawienia Prywatnych Wiadomo¶ci', 'settings_messages.php', 3),

(36, 'FR', 'forums.gif', 'Napraw forum', 'forum_repair.php', 3),

(37, 'BP', 'buttons.gif', 'Button Panel', '../infusions/button_panel/button_admin.php', 1),

(38, 'CA', 'ostrzezenia.gif', 'Ostrze¿enia', '../infusions/cautions/cautions_admin.php', 2),

(39, 'RS', 'rss.gif', 'RSS builder', '../infusions/rss_builder/rss_builder_admin.php', 3),

(40, 'CO', 'colors.gif', 'Kolorowanie', 'colors.php', 2),

(41, 'FU', 'find_user.gif', 'Szukanie u¿ytkownika', 'find_user.php', 2),

(42, 'EP', 'eps.gif', 'eXtreme Point System', '../infusions/eps/eps_settings.php', 2),

(43, 'RG', 'rang_system.gif', 'Rang System', '../infusions/rank_system/rank_system.php', 2),

(44, 'IP', 'infusion_panel.gif', 'Panel Licznika', '../infusions/countdown_panel/admin.php', 4),

(45, 'IP', 'calendar.gif', 'Kalendarz', '../infusions/event_calendar_panel/event_calendar_admin.php', 4),

(46, 'IP', 'shout.gif', 'MusicBox2', '../infusions/musicbox2_panel/musicbox2_admin.php', 4),

(47, 'IP', 'infusion_panel.gif', 'Newsletters', '../infusions/newsletter_panel/newsletter_admin.php', 4),

(57, 'IP', 'infusion_panel.gif', 'Extreme Warstats', '../infusions/eXtreme_warstats_panel/eXtreme_warstats_admin.php', 4),

(49, 'IP', 'infusion_panel.gif', 'Upload Plików', '../infusions/file_uploads/file_uploads_admin.php', 4),

(50, 'IP', 'infusion_panel.gif', 'News Archive', '../infusions/news_archive/news_archive_admin.php', 4),

(51, 'IP', 'infusion_panel.gif', 'Person Database', '../infusions/person_database/person_admin.php', 4),

(52, 'IP', 'infusion_panel.gif', 'Lista Nieaktywnych Userów', '../infusions/unactivated_users/unactivated_users_admin.php', 4),

(53, 'IP', 'infusion_panel.gif', 'IP Polls', '../infusions/ip_poll_panel/ip_poll_admin.php', 4),

(54, 'IP', 'infusion_panel.gif', 'Propozycje', '../infusions/suggestion_box/suggestion_box_admin.php', 4),

(55, 'IP', 'infusions.gif', 'Professional Download System', '../infusions/pro_download_panel/admin/admin.php', 4);


MySQL: Duplicate entry '1' for key 1