Import listy kontaktów z serwera gg do aqq

Witam

Zainstalowałem komunikator aqq ver. 1.4.7 i chcę dokonać importu listy kontaktów z serwera gg. Wpisałem swój numer gg i hasło, zaznaczyłem aby przy starcie uruchamiał serwer aqq oraz gg, ale nie mogę dokonać importu listy kontaktów z serwera gg gdyż pojawia się komunikat: To zadanie wymaga trybu online. Połącz się z serwerem Gadu-Gadu i spróbuj ponownie. Zaznaczam iż jestem połączony z internetem, aqq działa prawidłowo, lista kontaktów gg jest na zapisana na serwerze. Imoportowanie listy kontaktów z pliku txt. również nie daje pozytywnych rezultatów - może coś przeoczyłem :frowning:

Z góry dziękuję za pomoc.

Wyłącz firewalla, jeśli masz i zobacz; ewentualnie sprawdź w połączeniach regułę dla tej usługi. Jeśli masz włączone GG ze swoim loginem, którego chcesz używać na AQQ, także wyłącz. Może to być także czasowa awaria. Możesz także spróbować włączyć się na Dostępny w GG i później próbować importować.

Program / ustawienia AQQ / Gadu-Gadu i powiedz czy masz tam wpisany swój numer oraz hasło, jak masz ustawione “Połączenia bezpośrednie” :slight_smile:

Zapora systemu jest włączona ale pozwoliłem aby nie blokowało aqq - “zaptaszkowane” jest P2P AQQ.

mam wpisany swój numer i hasło. “Połączenia bezpośrednie” - nic tam nie zaznaczałem

No jak ja tak mam to chyba ( :oops: ) też powinieneś tak mieć ;]

cfb58be41077af8dm.jpg

A ustawiłeś status na Połączony/Dostępny :?:

Bo tylko i wyłącznie o to tutaj chodzi…

x-awier tak mam właśnie ustawione jak u Ciebie :frowning:

w zakładce “stan użytkownika gg” dałem na “połączony” i cały czas miga mi tylko słoneczko gg :frowning:

Też tak czasami mam :?

Prawdopodobnie łaczy się z serwerem GG.

Spróbuj poczekać :wink:

to nie dobrze :roll:

A z AQQ jesteś połączony ??

Może chwilowe problemy z serwerem gg :roll:

to chyba nie powinno trwać tak długo :roll:

tak aqq działa prawidłowo bez żadnego problemu

samo gg działa również bez problemy. Może to zależy od wersji gg jaką posiadam? (mam ver. 6.1)

Zainstaluj najnowszą wersję to się przekonasz :slight_smile:

Morgen również nie działa

O co Ci dokładnie chodziło?

Pokazuje się ten sam błąd?

P.S. Wydaje mi się, że to był “LAKI LUK” a nie “LAKI LAK” :mrgreen:

Zrobiłem również import listy kontaktów z serwera gg do pliku który zapisał mi się na kompie, wybrałem aby zaimportował ową listę kontaktów z tego pliku - próbowałem różnych kombinacji

tak, i również słoneczko cały czas miga

nie jestem wyśmienitym anglistą :wink:

kurde, skoro miga słoneczko to znaczy, że nie może się połączyć z serwerem. albo serwer padł, albo wpisałeś złe dane i tyle.