Import poczty z Thunbderbirda na klienta poczty windows live

Witam,

chciałbym się przenieść na klienta poczty usługi windows live, jednak ze względu na limity internetowe chciałem przeimportować całą pobraną już pocztę z Thunderbirda i tu się narodził mój problem.

W kliencie Windows Live jest tylko import z Outlooka Express 6, Poczty Systemu windows i poczty windows live a nie ma Thunderbirda.

Czy jest jakiś sposób na zaimportowanie poczty albo przekopiowanie plików inbox, MSF tak żebym nie musiał jej od nowa pobierać ?

Przyznam, że nie uśmiecha mi się pobieranie od nowa 6GB maili (ok. 20tysięcy listów)

Mój system to Windows Xp Prof. 32bit SP2

Byłbym wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam

najłatwiej bedzie jak skopiujesz wszystkie maile do windows mail a potem importujesz je przez windows live.

Swoją drogą, co spowodowało że wybrałeś Windows Live jako e-mail, oni dostarczają dużo spamu.

nie wybrałem poczty hotmail, chcę tylko przenieść swoją pocztę gmail na klienta usługi windows live.

Thunderbird niestety stał się trochę ociężały i oferuje zbyt małą według mnie funkcjonalność.

MBox Proxy (NG) -> http://branch-prediction.jogger.pl/2010 … roxy-ng-1/

Ustaw w WLM tymczasowe konto wg instrukcji w paczce z programikiem i w ciągu kilku chwil będziesz miała zaimportowane wszystkie maile z Thunderbirda.

Mała uwaga. Tej nowej wersji nie używałem więc nie wiem, ale stara nie bardzo umiała importować z podziałem na foldery. Więc trzeba było robić to etapami. Np. eksportować zawartość thunderbirdowego pliku Outbox (folder wysłane), która lądowała w folderze Odebrane programu importującego. Trzeba to potem przenieść do skrzynki/folderu Elementy wysłane. Czynności powtórzyć dla każdego “obrabianego” pliku mbx thunderbirda :slight_smile:

To znaczy kto dostarcza spamu? Windows Live ? ? ? ? ? ?

Niestety u mnie to nie działa, podczas importu wyskakuje jakiś error i koniec pieśni.

Wielka szkoda, że po prostu nie da się przekopiować plików z folderu TB do WLM.