Import zakładek Opery?

Witam.

Przed oczyszczaniem kompa, eksportowałem zakładki Opery do pliku, teraz chciałbym je wrzucić, bo miałem naprawdę dosyć pokazną “kolekcję” stron, jednak nie mogę ich zaimportować.

Wchodzę w Plik-> Import eksport -> Importuj zakładki Opery, dalej wybieram owy plik z wczesniej eksportowanymi zakładkami, klika otwórz i nic sie nie dzieje.

Zakładki nie pojawiają się tam gdzie powinny być, zakładki są puste? Wie ktoś moze jak zaimportować, co zrobic, zeby mi sie te zakładki pojawily?

po co?

http://my.opera.com/community/help/link/

Niestety nie wiedziałem wczesniej o takowej opcji.

Dam rade odzyskac te zakladki?

jakie rozszerzenie ma plik wyeksportowanych zakładek? podaj pełną nazwę tego pliku wraz z rozszerzeniem.

co Twoja odpowiedź pomoże na przedstawiony problem ???

opera6 plik ADR

testowałem import u siebie i wszystko jest ok. Spróbuj może skopiować ten plik do katalogu opery. Zobacz w opcji pomoc/o operze jaką masz ścieżkę do zakładek

Skopiowałem do katalogu opery, niestety nic to nie dało, ma ktoś jeszcze jakieś rady co do tego, zeby odzyskać zakładki? Może jakieś inne sposoby? Bardzo mi na tym zależy.

Jak rozumiem zrobiłeś nową instalację Opery.

A czy użyłeś takiego samego instalatora ? msi czy classic ?

Może w tym jest problem.

mozna to wszystko ominąć w bardzo prosty sposób,wystarczy zaimportowac zakładki opery do IE(ja robiłem na 8 ) nastepnie zapisac do pliku ulubione IE i sobie gdzieś schowac, po przeinstalowaniu nalezy załadowac pliki ulubionych do IE a nastepnie w operze zaimportować ulubione IE,i w taki sposób mamy nasze zakładki.

trueno2 , spróbuj zmienić nazwę temu plikowi na bookmarks.adr i wrzuć go do folderu

C:/Użytkownicy/Konto/Dane aplikacji/Roaming/Opera/Opera