Import zakładek Opery?

(trueno2) #1

Witam.

Przed oczyszczaniem kompa, eksportowałem zakładki Opery do pliku, teraz chciałbym je wrzucić, bo miałem naprawdę dosyć pokazną "kolekcję" stron, jednak nie mogę ich zaimportować.

Wchodzę w Plik-> Import eksport -> Importuj zakładki Opery, dalej wybieram owy plik z wczesniej eksportowanymi zakładkami, klika otwórz i nic sie nie dzieje.

Zakładki nie pojawiają się tam gdzie powinny być, zakładki są puste? Wie ktoś moze jak zaimportować, co zrobic, zeby mi sie te zakładki pojawily?

(Le_mar) #2

po co?

(trueno2) #3

Niestety nie wiedziałem wczesniej o takowej opcji.

Dam rade odzyskac te zakladki?

(przemopk) #4

jakie rozszerzenie ma plik wyeksportowanych zakładek? podaj pełną nazwę tego pliku wraz z rozszerzeniem.

co Twoja odpowiedź pomoże na przedstawiony problem ????

(trueno2) #5

opera6 plik ADR

(przemopk) #6

testowałem import u siebie i wszystko jest ok. Spróbuj może skopiować ten plik do katalogu opery. Zobacz w opcji pomoc/o operze jaką masz ścieżkę do zakładek

(trueno2) #7

Skopiowałem do katalogu opery, niestety nic to nie dało, ma ktoś jeszcze jakieś rady co do tego, zeby odzyskać zakładki? Może jakieś inne sposoby? Bardzo mi na tym zależy.

(Le_mar) #8

Jak rozumiem zrobiłeś nową instalację Opery.

A czy użyłeś takiego samego instalatora ? msi czy classic ?

Może w tym jest problem.

(system) #9

mozna to wszystko ominąć w bardzo prosty sposób,wystarczy zaimportowac zakładki opery do IE(ja robiłem na 8 ) nastepnie zapisac do pliku ulubione IE i sobie gdzieś schowac, po przeinstalowaniu nalezy załadowac pliki ulubionych do IE a nastepnie w operze zaimportować ulubione IE,i w taki sposób mamy nasze zakładki.

(Łukash) #10

trueno2 , spróbuj zmienić nazwę temu plikowi na bookmarks.adr i wrzuć go do folderu

C:/Użytkownicy/Konto/Dane aplikacji/Roaming/Opera/Opera