Imprezik - moja gra imprezowa

Hej, chciałbym zaprosić was do wypróbowania gry, którą sam zrobiłem.

Nazywa się Imprezik i jest połączeniem kilku znanych i lubianych gier słownych. Polega na tym, że gracze dzielą się na drużyny i rywalizują między sobą w losowo wybieranych trybach gry. Starałem się, żeby wszystko było wyskalowane tak, żeby wszystkie rodzaje gier były podobnej trudności.

Oto krótki opis konkurencji, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć:

  • Tabu - jedna osoba z drużyny musi opisać hasło nie używając słów zakazanych, reszta drużyny musi zgadnąć o co chodzi
  • Pantomima - jedna osoba z drużyny musi pokazać jakąś rzecz, postać, czynność lub zwierzę używając jedynie mowy ciała, reszta drużyny odgaduje
  • Wyliczanka - cała drużyna razem musi wymienić określoną liczbę haseł na dany temat
  • Synonimy - jedna osoba z drużyny musi opisać hasło jedynie za pomocą synonimów, reszta drużyny próbuje odgadnąć to hasło
  • Rymowanka - jedna osoba z drużyny wymyśla zdanie kończące się na zadane słowo, reszta drużyny musi ułożyć zdanie które się rymuje z tym pierwszym
  • Znane postaci - osoba z drużyny opisuje znaną postać z popkultury, literatury albo historii (bez słów zakazanych), reszta drużyny odgaduje o kogo chodzi

Dla urozmaicenia za odgadnięcie wszystkich haseł w turze przewidziane są specjalne nagrody, na przykład dodatkowe punkty, możliwość wyboru rodzaju gry w kolejnej turze albo odjęcie czasu przeciwnikom.

Zapraszam do zabawy! Link na Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=net.Imprezik

Załączam jeszcze zrzuty ekranu:

Przy okazji, wie ktoś może jak mógłbym zaproponować dodanie tej gry do katalogu dobreprogramy? Widziałem, że jest już kilka innych gier słownych na Androida.

@gtxxor ?

Przekonajcie mnie, że warto, to dodam :smile:

Warto :slight_smile:
Gra posiada bardzo rozbudowane opcje zabawy wielkoformatowej. Zastąpi kartkę i ołówek, a w większości wypadków zachęci do szybszej zabawy. Sprawdzone i wykorzystane podczas spotkania gier bez prądu we Wrocławiu - wiem że to akurat prąd ciągnęło, ale zawsze musi być jakiś haczyk.

Statystycznie też jest ok, sporo instalacji od debiutu, niskie wymagania i tylko podstawowe uprawnienia.

Powiedziałbym, że zagraj sam to się przekonasz :). No ale dobra, może uda się inaczej.
Po pierwsze, gra jest dobrze oceniana przez recenzentów na innych portalach i ma świetne oceny w Google Play. Po drugie, w bibliotece jest już inna gra słowna - mTaboo. mTaboo zawiera tylko tryb tabu, a Imprezik trybów ma sześć, więc gwarantuje bardziej urozmaiconą zabawę.

No i przekonaliście :slight_smile:

Kiedy naprawicie niedziałające od ponad roku filtry aplikacji w repo programów dostępne z tego poziomu? Dla mnie to podstawka DP.

@gtxxor Czyżby gra utknęła w jakiejś kolejce dodawania do katalogu gier? :slight_smile: Nadal jej nie widzę, a być może przydałaby się teraz ludziom siedzącym w domach. Tym bardziej, że planuję wydać aktualizację w ciągu kilku najbliższych dni.