Inastlowanie Ubunty 12.04 problem

Witam

Mam problem związany z moim nowym laptopem HP. Otóż przy standardowej instalacji Linuxa w BIOSie w pewnym momencie zabrakło internetu na dluzszy okres. Próbowałem więc zakonczyc instalacje, ponieważ mam wgranego Windowsa 7. Teraz na ekranie laptopa mam tylko jedną poziomą kreskę w lewym górnym rogu na laptopie i jedne co moge zrobic to za pomocą klawisz ctrl+alt+delete wejsc do BIOSa. Lecz jednak jak go opuszczam mam dalej tylko poziomą kreske.

Z góry dziekuję za jaką kolwiek pomoc.

Z czego instalowałeś Ubuntu.( płyta, pendrive, z poziomu Windows?) #-o

Nie zainstalował się Grub Ubuntu do końca ( on startuje jako pierwszy z dysku) , więc nie bootuje Linuks, tym samym nie wystartuje Windows.

Masz płytę czy pendrive z systemem Windows?

Instalowalem z plyty ktora posiadam, lecz gdy ponownie ja wsadzalem nic to nie pomagalo.

Wejdź do Biosu i zmień bootowanie na CD , płyta powinna wystartować i zrób instalację od początku. Zapewne teraz bootowanie jest z dysku więc płyta nie startuje.

PS ; First Boot - CD powinno być , save & exit , enter i powinno działać.

Nowicjusz1234 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif