IncrediMail moja wersja i uaktualnienie?

Mam problemik taki-mam juz Incredi i chce wersje po polsku jak mam to zrobic i jak uruchomic w rarze ? ja nie mam pojecia Pomocy :oops:

Marcysia;)) Swoją drogą to chyba po polskiemu pisane nie po polsku :mrgreen: Tutajjest spolszczenie. Najpierw zainstaluj wersje oryginalną a następnie ściągnij spolszczenie (podałem). Jak będzie zainstalowana wersja pierwotna to dwuklik na spakowaną nakładkę polską i dwuklik na incredimail2528.exe. Powinno samo znaleźć katalog z zainstalowanym uprednio angielskojęzycznym i albo automatycznie zmieni albo będzie dostę pna opcja w ustawieniach programu

nie udalo mi sie … :frowning: :frowning: mam w komputerze incredimail i niewiem czy musze odinstalowac te wersje zeby zainstalowac nowa czy nowa ktora sobie przeinstalowalam zrobila sie nowa automatycznie i nie wiem jak mam sobie przeniesc i czy musze i w aki sposon\b np liste kontaktow i gdzie zeby mi nie znikla.,…

poza tym juz w rarze nie ie co robic bo mimo klokania i niby instalacji programu podanego przez ciebie wyskakuje mi okienko ze albo mam nienzana wersje incredi albo nie usunieta inna podczas instalacji… wiec nie wiem co robic :frowning: