IncrediMail- problem z konfiguracją

mam problem z konfiguracją angielskiej wersji programu IncrediMail. Czy mógłby mi ktos pomóc??z góry dziękuje! :frowning:

A tak właściwie to w czy tkwi problem bo tak będzie ciężko pomóc :slight_smile: .

Nie znasz serwerów, nie wiesz gdzie wpisać…

Napisz coś więcej.

właściwie to niewiem co wybrać przy wybieraniu serwera—> POP3 czy IMAT?? i na tej stronie gdzie się wybiera serwer są na dole jeszcze dwa okienka z wyborem—> ‘‘incoming mail sever’’ i ‘‘outgoing mail server’’ co mam tam wpisać??

Te dane, czyli adres serwera przychodzącego i wychodzącego (POP3 i SMTP) dostajesz od administratora twojego konta, czyli np. dla wirtualnej polski POP3 ma adres pop3.wp.pl a SMTP smtp.wp.pl.

Poza tym u mnie Incredimail (po polsku) sam wykrywa serwery przychodzący i wychodzący. Więc sprawdź jakie adresy mają twoje serwery i poprostu je wprowadź.

Jaś o co ci chodzi z wykrywaniem serweró przychodzących i wychodzących?? skąd masz wersje po polsku?? ale jak np. wybiore te POP3 to potem mam jeszcze dwa okna zeby coś wpisać?? co mam tam wpisać??

Spolszczenie ściągnąłem i netu. Może tu:

http://xeec.com/results/spolszczenie+In … Build.html

coś znajdziesz.

Wersja spolszczenie do Incrediamail działa tylko z tą samą wersją np. ja mam wersję 1184 więc i spolszczenie 1184.

A jak nie to spróbuj skonfigurować pocztę (konto) w outlooku i po włączeniu Incredimaila powinie Ci się sam ustawić.

Sam sobie przeczysz :?

Jaki wniosek z powyżych:

Incredimail nie wykrywa sam serwerów tylko importuje ustawienia konta np z Outlook Expressa.

Owszem importuje ustawienia z Outlooka, ale zakładając nowe konto w Incredimailu on sam wpisuje serwer przychodzący i wychodzący, prosząc przy tym o sprawdzenie czy są poprawne (przed chwilą specjalnie założyłem konto na tlenie, więc sprawdzone).

A chyba sobie nie przeczę, bo proponuję inne rozwiązanie.