incrediMail


(Jagodacmok) #1

mam problem z wyświetlaniem tła w listach, które wysyłam z incrediMail. czy mógłby mi ktoś pomóc


(inż. Piniol) #2

a co konkretnie sie dzieje? bo jezeli tlo sie nie wysyla to byc moze wysylasz mail'a jako PlainText (w menu: Message->PlainText)


(Jagodacmok) #3

chodzi o to, że te wiadomości dochodzą dobrze do adresatów, tylko ja nie mogę zobaczyć u siebie w kompie jakie nadaję tło wiadomościom, wiesz np. wybieram jakis malowniczy widoczek i u mnie tego nie widać, a u adresata widać ok.


(Asterisk) #4

A w samych ustawieniach nie masz czasem odznaczone Format/HTML

A zaznaczone - zwykły tekst ?


(Jagodacmok) #5

W dalszym ciagu nie mam tla w tym programie. Wydaje mi sie, ze mam zaznaczone w opcjach, HTML, ale moze to nie to???

Generalnie nie znam sie tak dobrze na komputerach, wszystko robie metoda prob i bledow, ale nawet moi znajomi "niby" informatycy nie wiedza jak zastosowac zmiany... Prosze o pomoc.

Sylwia po co piszesz nowy topic o tym samym? Jeżeli ktoś będzie wiedział jak Ci pomóc napisze w tym pierwszym :slight_smile: Ten drugi usuwam.

Pozdrawiam, Alien


(Emailnet) #6

nie bardzo rozumiem twój problem gdyż niezbyt obszernie go opisałaś... Jednakże mam nadzieje że podczas pracy z Incredi - redagując wiadomość tekstową kożystasz z zakładki STYLE BOX która podczas pisania tekstu winna być widoczna z lewej strony ekranu... Jeśli nie to przy tworzeniu nowego maila kliknij zakładkę VIEW i postaw haczyk przy ostatniej z 3 pozycji ( open Style Box - klawisz funkcyjny F8). Tam już powinnaś dojść co dalej. Papeteria mieści się w zakładce Letters... na białym tle są kategorie papeterii a na niebieskim konkretne jej rodzaje klikając na kolejne kropeczki bądż gwiazdki - Incredi powinno zmieniać tło wiadomości i musi to pokazywać w polu tekstowym..... w razie problemów i gdyby nie o to ci chodziło zapraszam na gg 400 50 20

Coś wykombinujemy...

Pozdrowionka