"Indywidualny" sterownik dla myszki

Cześć.

Posiadam myszkę ModeCom MC-907. Dołączony do niej sterownik pozwala co prawda na konfigurację zachowania przycisków #5, #6 jednak brakuje mi tam jednego - możliwości ustawienia “ciągłego wciśnięcia klawisza”.

Może trochę bardziej opisowe tłumaczenie: chcę by w momencie, gdy wciskam i przytrzymuję piąty przycisk myszy zachowanie było takie samo jak w przypadku, gdy wciskam i przytrzymuję np. klawisz “K”.

Niestety obecnie jestem wstanie ustawić jedynie by wciśnięcie (nawet z przytrzymaniem) skutkowało tym samym co jednokrotne wciśnięcie klawisza na klawiaturze.

Istnieje możliwość ustawienia dla piątego przycisku akcji “Wciśnięty lewy przycisk myszki” więc sprzętowo raczej istnieje możliwość zrobienia tego - wszystko rozchodzi się o oprogramowanie.

Tak więc czy jest dostępne jakieś oprogramowanie dzięki któremu byłbym wstanie własnoręcznie zaprogramować działanie poszczególnych przycisków myszy? Niestety nawet nie wiem pod jaką frazą szukać.

Docelowa platforma: Linux/Windows7 (z naciskiem na tą ostatnią, gdyż chwilowo na niej utknąłem ;])

Pozdrawiam

Szukaj na tej stronie co podałeś link pod nazwą do pobrania tam jest instrukcja i sterowniki które musisz wgrać

Przecież napisałem, że oprogramowanie dołączone przez producenta się nie sprawdza…

Raczej nie zrobisz takiego ustawienia. Może na myszce która ma możliwość robienia makro udało by się( Twoja mysz nie posiada takiej opcji).

Udało się dzięki użyciu X-Mouse Button Control - swoją drogą, program ma dosyć rozbudowane możliwości konfiguracyjne.

Mimo wszystko dzięki za odpowiedzi.