Infekcja i problemy z wydajnością na dobrym sprzecie

Od jakiegoś czasu miewam dość nietypowe zachowanie mego pc. Zacinki całkowite systemu (aż muszę dać hard reset lub  odłączyć od napięcia), programy nie chcą się odpalać a gry zacinają mimo spełnionych z naddatkiem wymagań, aż dokupiłem ram myślałem że pomoże będę mógł go normalnie użytkować, przewertowałem wiele tematów chcąc dopracować płynność działania lecz nadal problemy występują mimo że sprzęt jest dość nowy i funkcjonuje prawidłowo (temp. na podzespołach w porządku). Dziś dałem mu skan combo, bo nie używam antywirusa i wyskoczył dosyć nietypowy log, bardzo proszę o jego sprawdzenie.

LINK DO LOGA: http://www.wklej.org/id/1900660/

Combofix nie jest programem dla początkujących użytkowników a skoro się nim posługujesz to aż dziwne, że nie potrafisz sobie samodzielnie poradzić.

Po drugie, na forum prezentujemy raporty, które umieszczamy na http://www.wklej.org a w poście na forum podajemy linki do wklejki. Dlatego też proszę skorzystać z przycisku Edytuj i dokonać stosownej korekty.

Po trzecie, zapoznaj się z tym tematem: https://forum.dobreprogramy.pl/farbar-recovery-scan-tool-raport-obowiazkowy-478727t.html

 

Witaj, żebym sam sobie z tym potrafił poradzić to pewnie nie zakładał bym  tego topicu, mógłby to jakiś  spec ocenić, a jeśli ty nie potrafisz nic konkretnego doradzić to proszę nie spamuj mi w temacie. Dziękuje.

Shortcut http://www.wklej.org/id/1900671/

Addition http://www.wklej.org/id/1900672/

FRST http://www.wklej.org/id/1900675/

u.txt