Infekcja w systemie, jak usunąć?

wrzuciłam tekst z olt i extras do wklejto,pl. Nie mam pojęcia co dalej, gdzie to się znalazło, jak szukać odpowiedzi.

Dlatego też proszę, korzystając z przycisku zmien.gif

W przeciwnym razie, temat trafi do kosza.

Zapoznaj się z tym tematem: analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059741 a będziesz wszystko wiedzieć.

rgabrysiak , prosze mi wytłumaczyć jak mam wam wysłać pliki olt i extras żebyście mogli mi pomóc sprawdzić?? i żebym umiała znaleźć odpowiedź później. Nie znam się na tym, potrzebuje fachowej konkretnej pomocy. Jezeli temat mojego wątku jest nie odpowiedni, to jaki będzie dobry?

pozdrawiam

W instrukcji masz wszystko napisane:

Taki który będzie mówił o problemie jaki masz. Nie wiem jaki problem masz więc trudno mi coś doradzić. Jeżeli masz np. problem z infekcją w systemie tytuł tematu możesz dać np. taki:

tak też zrobiłam, ale te linki mi się nie wyświetliły. Gdy drugi raz chciałam je wrzucić wyskoczył komunikat, że są już umieszczone, a ja nie potrafę ich znaleźć.

Jeżeli problemem dla Was jest tłumaczenie komuś kto jest “zielony” w tych sprawach, poszukam pomocy w innym miejscu. Nie lubię gdy ktoś traktuje mnie “z góry”. Nie każdy jest alfą i omegą we wszystkich dziedzinach. Moje wykształcenie dało mi wiedzę w innych kierunkach.

Pozdrawiam Serdecznie.

Nie wiem jak to prościej ci wytłumaczyć, wchodzisz na stronę: http://www.wklej.org/id/1108773/ wstawiasz tekst który chcesz wkleić, naciskasz przycisk Wklej +

a następnie kopiujesz adres z paska adresu do tematu na forum.

Dziękuję za odpowiedź. Jeszcze jedno pytanie: muszę się zarejestrować na wklej.org? żeby poprawnie to zrobić?

Nie trzeba się rejestrować.