Infekcja, wirus - Nie mogę zidentyfikować

Cześć, hej i czołem.

Nie bardzo wiem od czego zacząć więc postaram się opisać całą sytuacje, otóż wrócił tata z zagranicy ,a dokładnie z Rumunii - Uruchomił komputer w Polsce system ładuje się do pulpitu, ruszenie myszką powoduje całkowite zablokowanie systemu, myszką można poruszać non stop po pulpicie zaś wybranie folderu, naciśnięcie start albo czego kolwiek na pulpicie kończy się farsą jedynie się podświetli i nie otworzy się, zaś wchodząc w start -> ustawienia -> aktualizacje itp, wybieram i okno zamyka się i nic się nie dzieje próbowałem się jakoś inaczej dostać, nie da rady. Okej, najgorsze jest to że nawet nie można niczego zainstalować aby jakoś uratować system np. SpyBot albo Malware Anti Malware. Totalne dno, rozkładam ręce bo nie mogę sobie poradzić, zawsze dawałem radę z wszystkim ale pierwszy raz mam taki przypadek i nie daje rady sobie z tym cholerstwem :confused: Aha, jeszcze jedno w trybie awaryjnym idzie jeszcze coś zrobić ale też nie ma szału i tego co bym chciał np. Avira nie chce się uruchomić zaś udało mi się jedynie wgrać SpyBota i uruchomić, pracuje w ciągu dalszym…

Obieram na razie najgorszą wersje - Reinstal systemu!!! 

Nie widać infekcji. Nie wiem w jakim celu zainstalowałeś przestarzały program Spybot.

Przeskanuj tym programem : https://pl.malwarebytes.org/  wersja Free

Może w trybie awaryjnym uruchomisz “Przywracanie systemu do stanu początkowego”

a jak nie to z DVD lub pendrive uruchom instalkę i “napraw system” wybierzesz “Przywracanie systemu do stanu początkowego”

 

 

Brałem i nic nie dało. 

Nie da się otworzyć - Aktualizacje itp wciskam i z automatu się zamyka. Tata, zrobił fail bo nie zrobił punktu przywracania takzeeee tego…