Infestation: Survivor Stories na Steamie nie działa

(Hotfils3) #1

Otóż problem jest następujący: Mam KUPIONĄ pozycję Infestation: Survivor Stories na platformie Steam. Pobrałem grę i uruchomiłem. Mym oczom ukazało się okno logowania. Na początku stwierdziłem że zrobię konto trial i dam register account. Lecz kiedy próbuje przekonwertować konto trial do full wyskakuje informacja: Please use your existing The WarZ account to play game under Steam. Okazuje się że nie da się w ten sposób zarejestrować konta pod steam. Kiedy poprostu wpisuje dane konta trial i klikam "Login" loguje się lecz na konto trial. Nie wiem jak uzyskać pełną wersję gry. Podkreślam że jest ona zakupiona na Steamie. POMOCY !!

(Siarczyslaw) #2

Ja swoją kopie zarejestrowałem na launcherze ze steam i mam full. Dziwne że u Cię nie działa…, może drugie konto pacnij? Tak btw. gra jest cinka szkoda kasy na nią…

(Mikou@j) #3

Drugie konto załóż, bo ja nie miałem takich błędów.

A na 2 koncie, podaj keya do ISS pobierz zainstaluj i niech ci się zaaktualizuje a jak nie będzie działać wejdz w Właściwości i kliknij Napraw grę lub coś takiego.

Pozdrawiam!

(Hotfils3) #4

Pozwolisz że powiem Ci że nie wiem co to ISS :lol: reszte rozumiem :stuck_out_tongue: