Infestation: Survivor Stories na Steamie nie działa

Otóż problem jest następujący: Mam KUPIONĄ pozycję Infestation: Survivor Stories na platformie Steam. Pobrałem grę i uruchomiłem. Mym oczom ukazało się okno logowania. Na początku stwierdziłem że zrobię konto trial i dam register account. Lecz kiedy próbuje przekonwertować konto trial do full wyskakuje informacja: Please use your existing The WarZ account to play game under Steam. Okazuje się że nie da się w ten sposób zarejestrować konta pod steam. Kiedy poprostu wpisuje dane konta trial i klikam “Login” loguje się lecz na konto trial. Nie wiem jak uzyskać pełną wersję gry. Podkreślam że jest ona zakupiona na Steamie. POMOCY !!

Ja swoją kopie zarejestrowałem na launcherze ze steam i mam full. Dziwne że u Cię nie działa…, może drugie konto pacnij? Tak btw. gra jest cinka szkoda kasy na nią…

Drugie konto załóż, bo ja nie miałem takich błędów.

A na 2 koncie, podaj keya do ISS pobierz zainstaluj i niech ci się zaaktualizuje a jak nie będzie działać wejdz w Właściwości i kliknij Napraw grę lub coś takiego.

Pozdrawiam!

Pozwolisz że powiem Ci że nie wiem co to ISS :lol: reszte rozumiem :stuck_out_tongue: