Info o steam (cs 1.6)

(Badzik Mistrz) #1

Witam

Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić działanie steam'a ? Na początku myślałem że jest to po prostu oryginalny cdkey do cs'a ale to chyba do końca prawda nie jest .... jeśli chciałbym kupic steama na allegro to kupno go na jakiejkolwiek aukcji (okolo 25 zl) będzie dobrym pomysłem ?

Proszę o jakieś info

Dzięki i pozdrawiam

(M Ankiewicz) #2

Nie jest to oryginalny cd-key do gry, chociaż *w pewnym sensie* można chyba tak powiedzieć, bo jeżeli ktoś na swoim koncie zarejestrował już dany klucz, to jest on już na zawsze przypisany do tego konta.

Kupno konta steam z CS jest dobrym pomysłem, tylko weź pod uwagę komentarze dotyczące uczciwości sprzedającego, bo w tym przypadku łatwo paść ofiarą przekrętu. I nie kupujesz steama tylko konto :]

A sam steam służy min. do tego, żeby nie dochodziło do sytuacji, że np. 15 osób korzysta z tego samego klucza ukradzionego z kafejki (stare dobre czasy :]). Masz swoje konto, do którego masz przypisane swoje gry, ich klucze, masz pilnować hasła i już - nikt Ci klucza nie ukradnie. Do tego dochodzą oczywiście jeszcze friends, możliwość gadania z nimi przez mikrofon, czatowania, podglądania w jaką grę obecnie grają i na jakim serwerze.

(Dzimi21) #3

A ja chciałem dodać iż steam znacznie obniża ping (przynajmniej u mnie i 5 moim znajomym). Bez steama na serwerach miałem ping po 50 - 60. Po zakupie Steam na tych samych serwerach jak i wielu innych ping od 15 - 25. Więc jeśli grasz w cs to polecam steam. Wydatek nie duży ale kożyści wielkie :wink: A cd-key'a najlepiej zakupić (jeżeli na allegro) na aukcjach przedstawicieli takich firm hostingujących serwery do gier MP jak np, gamepad.pl. Przykład takiej aukcji: http://www.allegro.pl/item358644775_cou ... ad_pl.html

(Badzik Mistrz) #4

Zeby nie rozpoczynac nowego wątku ............ chciałem się zapytać czy jeśli kupie tego steama ... to będę na 100 % "czysty" od botow ? chodzi mi o to żeby nikt nie mial mi niczego do zarzucenia że jadę na cheatach ......... dobra zagmatwałem ... mam nadzieje ze ktos zrozumial xD

proszę o fast odpowiedź

(M Ankiewicz) #5

Że jedziesz na cheatach zawsze będzie mógł ci zarzucić, BA - jeżeli tylko grasz lepiej niż plebs, to na pewno będą ci zarzucać używanie dopalaczy. Nie ma co się przejmować - nigdy, po prostu olać, nawet nie odpisywać. To są zazwyczaj ludzie bez pojęcia o grze, nie zdający sobie sprawy z potęgi słuchawek i gry na słuch. Brak jakiegokolwiek myślenia, etc.

Ja np. dawno temu nauczyłem się strzelać full_auto z każdej broni i weszło mi to tak w krew, że strzelam tylko tak, ofc często trafiam nawet z ogromnych odległości. Najczęściej zarzuca mi się cheaty no_recoil, ale po prostu mam to gdzieś.

Jeżeli już masz się odezwać, poproś ładnie i kulturalnie o nagranie dema jak grasz i danie do oceny osobom, które się na tym znają. Nawet nie ma co dyskutować z takimi idiotyzmami. Oczywiście to działa w dwie strony - jeżeli widzimy cheatera, to nie ma co krzyczeć jak debil. Nagrywamy demo, dajemy do oceny i tyle. Idiotyczne "CZITER WYJĆ Z TONT! !!

Swoją drogą zawsze chciałem wejść w psychikę takiego cheatera i dowiedzieć się, co on sobie myśli :] Poważnie. Czy chce być dobry, czy chce się innym pokazać, czy ma kompleksy jakieś, czy jest po prostu jakimś życiowym nieudacznikiem (nie mówię o ludziach biegających ze speedhackiem dla zabawy po FFA, bo oni są tak naprawdę niegroźni i po chwili banowani, grają "dla fazy" i tego nie ukrywają. Chodzi o ludzi ukrywających dopalacze i grających w ligach, myśląc, że coś osiągną).