Info o steam (cs 1.6)

Witam

Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić działanie steam’a ? Na początku myślałem że jest to po prostu oryginalny cdkey do cs’a ale to chyba do końca prawda nie jest … jeśli chciałbym kupic steama na allegro to kupno go na jakiejkolwiek aukcji (okolo 25 zl) będzie dobrym pomysłem ?

Proszę o jakieś info

Dzięki i pozdrawiam

Nie jest to oryginalny cd-key do gry, chociaż *w pewnym sensie* można chyba tak powiedzieć, bo jeżeli ktoś na swoim koncie zarejestrował już dany klucz, to jest on już na zawsze przypisany do tego konta.

Kupno konta steam z CS jest dobrym pomysłem, tylko weź pod uwagę komentarze dotyczące uczciwości sprzedającego, bo w tym przypadku łatwo paść ofiarą przekrętu. I nie kupujesz steama tylko konto :]

A sam steam służy min. do tego, żeby nie dochodziło do sytuacji, że np. 15 osób korzysta z tego samego klucza ukradzionego z kafejki (stare dobre czasy :]). Masz swoje konto, do którego masz przypisane swoje gry, ich klucze, masz pilnować hasła i już - nikt Ci klucza nie ukradnie. Do tego dochodzą oczywiście jeszcze friends, możliwość gadania z nimi przez mikrofon, czatowania, podglądania w jaką grę obecnie grają i na jakim serwerze.

A ja chciałem dodać iż steam znacznie obniża ping (przynajmniej u mnie i 5 moim znajomym). Bez steama na serwerach miałem ping po 50 - 60. Po zakupie Steam na tych samych serwerach jak i wielu innych ping od 15 - 25. Więc jeśli grasz w cs to polecam steam. Wydatek nie duży ale kożyści wielkie :wink: A cd-key’a najlepiej zakupić (jeżeli na allegro) na aukcjach przedstawicieli takich firm hostingujących serwery do gier MP jak np, gamepad.pl. Przykład takiej aukcji: http://www.allegro.pl/item358644775_cou … ad_pl.html

Zeby nie rozpoczynac nowego wątku … chciałem się zapytać czy jeśli kupie tego steama … to będę na 100 % “czysty” od botow ? chodzi mi o to żeby nikt nie mial mi niczego do zarzucenia że jadę na cheatach … dobra zagmatwałem … mam nadzieje ze ktos zrozumial xD

proszę o fast odpowiedź

Że jedziesz na cheatach zawsze będzie mógł ci zarzucić, BA - jeżeli tylko grasz lepiej niż plebs, to na pewno będą ci zarzucać używanie dopalaczy. Nie ma co się przejmować - nigdy, po prostu olać, nawet nie odpisywać. To są zazwyczaj ludzie bez pojęcia o grze, nie zdający sobie sprawy z potęgi słuchawek i gry na słuch. Brak jakiegokolwiek myślenia, etc.

Ja np. dawno temu nauczyłem się strzelać full_auto z każdej broni i weszło mi to tak w krew, że strzelam tylko tak, ofc często trafiam nawet z ogromnych odległości. Najczęściej zarzuca mi się cheaty no_recoil, ale po prostu mam to gdzieś.

Jeżeli już masz się odezwać, poproś ładnie i kulturalnie o nagranie dema jak grasz i danie do oceny osobom, które się na tym znają. Nawet nie ma co dyskutować z takimi idiotyzmami. Oczywiście to działa w dwie strony - jeżeli widzimy cheatera, to nie ma co krzyczeć jak debil. Nagrywamy demo, dajemy do oceny i tyle. Idiotyczne "CZITER WYJĆ Z TONT! !!

Swoją drogą zawsze chciałem wejść w psychikę takiego cheatera i dowiedzieć się, co on sobie myśli :] Poważnie. Czy chce być dobry, czy chce się innym pokazać, czy ma kompleksy jakieś, czy jest po prostu jakimś życiowym nieudacznikiem (nie mówię o ludziach biegających ze speedhackiem dla zabawy po FFA, bo oni są tak naprawdę niegroźni i po chwili banowani, grają “dla fazy” i tego nie ukrywają. Chodzi o ludzi ukrywających dopalacze i grających w ligach, myśląc, że coś osiągną).