Info o uczesnictwach na zlotach

jest admin , moderator to może będzie zlotowicz

A po co, skoro taka pozycja w profilu wiele nie zajmuje?

I po ch?

Jest tak od dawna i nikomu to nie przeszkadzało, a teraz nagle stanowi to wielki problem.

:x

widać słabo czytasz forum, ale jak ty piszesz szyframi

to nie warto z tobą zawierać jakiejkolwiek dyskusji [-X

Najciekawsze jest to, że najbardziej zainteresowani tym “wielkim” problemem są ci, którzy na żadnym zlocie nie byli :stuck_out_tongue:

HaHa, i pozamiatane :smiley:

wnioskując z tej wypowiedzi, w temacie mogą brać udział tylko uczestnicy zlotu … =D>

Dobrze wnioskujesz (wreszcie :stuck_out_tongue: ), gdyż oni są tym najbardziej zainteresowani (akurat ich zainteresowanie jaką to będzie miało formę jest znikome) a najwięcej emocji budzi u tych których raczej to nie powinno zbytnio interesować .

xulu , chodzi o to że najwyraźniej komuś przeszkadzają owe informacje o zlotach… :shock: :stuck_out_tongue:

to niby dlaczego ??

Zapomniałeś już chyba jak toczyłeś burzliwa dyskusje z jednym z administratorów dlaczego takie “rangi” się pojawiły :smiley: (mam odszukać ten temat ??)

aczkolwiek nie chodzi tu o tych którzy byli na zlotach, którzy maja to zapisane po awatarem, chodzi o to ze jak polityka wortalu utrzyma sie na tym poziomie, to zloty będą co rok i w końcu miejsca braknie na wpis "uczestnik I,II,III,itd…zlotu …

Tutaj nie chodzi o przeszkadzanie ale o informacje która powinna mieć inne miejsce jak “spod” awatara… mam nadzieje ze po trzecim zlocie administaracja podejmie kroki ku temu aby to zmienić, teraz proponuje zamknąć temat - wakacje, zlot, itp… itd… wiec niema chyba czasu ta takie lekkie kosmetyczne zmiany :wink:

Co dlaczego ??

Zobacz na ile osób wypowiadających się w tym temacie to zlotowicze i wyciągnij wnioski. Czy to takie trudne ??

Możesz nawet szukać w IPNie, tylko co tamten, temat ma do tego ??

Jak nie chodzi, jak chodzi.

Nie byłeś na zlocie (zresztą podobnie jak ja) to i nie masz wpisu pod avatarem.

Po co aż takie wielkie słowa jak polityka, polityka może dotyczyć całokształtu, moderacji itp. a nie popierdółki w postaci napisu pod avkiem .

Wreszcie mądrze prawisz :stuck_out_tongue:

:x

to ze byleś pierwszym który "strasznie sie burzył " po co te podpisy o zlotach…

Ja i inni którzy nie maja tych podpisów informujących o uczestnictwie o zlotach staramy się podyskutować do czego mamy pełne prawo będąc użytkownikami forum, a Ty drogi forumowiczu starasz się tylko siac zamęt miedzy nami grzecznie dyskutującymi i nic nie wprowadzasz do tego tematu wiec może wrzucisz na luz ?? i przestań z tekstami o IPN czy tym podobnym… po prostu chcemy prowdzic kulturalna dyskusje a Ty ja ciągle burzysz…

post1273675.html?hilit=uczestnictwo#p1273675

To niby ma być ta cała burzliwa dyskusja :?

No comment :x

wreszcie =D>