Info o uczesnictwach na zlotach

mimo ze jestem nowym uzytkownikiem sporo przegladam to forum i nachodzi pytanie po co przy rangach sa infa o uczestnistwach w zlotach? przeciez to tylko psuje wyglad

nie lepiej aby tego nie bylo ?? a mozna by to wrzucic do podpisow. !

Dodane 01.07.2009 (Śr) 13:35

chodzi mi o to w nawiasach

dla przykladu

ADMIN (Uczestnik I i II Zlotu)

Jest to zrobione aby wyróżnić użytkowników którzy byli na zlocie/zlotach. Aż tak bardzo to chyba nie przeszkadza co? :?

nie ma możliwości weryfikacji tego co dana osoba umieszcza w podpisie. rangi takiej samoistnie nie można sobie nadać, więc tylko zweryfikowane osoby mogą poszczycić się obecnością na zlotach

Po I zlocie mieliście po jakimś czasie usunąć oznaczenia rangowe co do uczestnictwa w zlotach. A już nie długo będziemy mieć rangi typu “MODERATOR (Uczestnik I, II i III Zlotu)”.

wiecej tego będzie :smiley:

w.g. mnie dobrym rozwiązaniem byłoby dodanie w profilu użytkownika takich danych dotyczących zlotów i dodatkowo utworzenie podstrony z nickami userow którzy uczestniczyli w zlotach mam nadzieje ze administaracja zabierze głos w tym temacie :wink:

A wcześniej mogłaby moderacja?

Zgłaszałem ten problem (choć to może za duże słowo) zaraz po II zlocie.

Z odpowiedzi, którą wtedy uzyskałem od administracji wywnioskowałem, że tak jak jest jest dobrze.

Mi obecne rozwiązanie się nie podoba i jestem za tym aby jak najszybciej wymyślić coś innego.

Z ciekawości, Frog, co konkretnie Ci się w tym rozwiązaniu nie podoba? Szary tekst na szarym tle, nie bije po oczach.

To, że napewno nie może być to rowiązanie ostateczne.

Po trzecim zlocie będzie już Uczestnik I, II i III zlotu - ok, to się jeszcze zmieści.

Ale wyobraź sobie ja będzie wyglądał napis po kolejnych zlotach: Uczestnik I, II, III, IV, V, VI i VII zlotu?

Pół biedy jeśli ktoś będzie regularnie jeździł, wówczas będzie można wyliczankę zastąpić zakresem I - VII, ale co w innym przypadku?

każdy ma prawo do wypowiedzi moderacja również :smiley: ale wydawało mi się ze to administracja administruje forum, a moderacja tylko moderuje :wink:

chyba tak jak napisałem w poprzednim poście, dodanie uczestnictwa w zlotach do profilu :wink:

Frog , ma z pewnością rację i administracja będzie musiała się zastanowić jak to rozwiązać.

Może by zrobić coś takiego. Wytłumaczę to jakoś łopatologicznie.

Jak się kliknie w awatar użytkownika. To pojawia się strona z jego profilem. Po lewej stronie jest Avek a po prawej rubryki:

Nazwa użytkownika:

Lokalizacja:

Wiek:

Zawód:

i może dodać by do tych rubryk taką:

Uczestnik: I,II,III Zlotu

A pod Avkiem zrobić taki odsyłacz do tego z napisem Uczestnik Zlotu i on by odsyłał właśnie do tego profilu.

Wtedy nie byłoby takiego bałaganu. Mam nadzieję, że wszyscy zrozumieli o co mi chodzi.

el polaco , a o czym ja pisze w dwóch poprzednich postach …

Pragnę jedynie zwrócić uwagę, że na rozwiązanie problemu 4. Zlotu jest jeszcze przynajmniej rok czasu. :slight_smile: Jasne, że obecny stan nie jest optymalny, ale daleko jest IMO do stanu alarmowego. :wink:

Jeżeli nie liczy sie ilosc postów na forum!To dlaczego ma być wyróżniona obecność na zlotach?

Czy nie może pisać po prostu Uczestnik Hot Zlotu???

Generalnie jest mi to obojętne całkowicie! :smiley:

tylko pierwszy zlot się nie nazywał hot zlot

a drugi jak ?? hop siup :lol:

Pierwszy nie miał specjalnej nazwy (wtedy nie było TechIT i Gamikaze). W II zlocie nazwa byłaby dość długa: “II zlot użytkowników wortalu dobreprogramy i I zlot użytkowników wortali TechIT i Gamikaze”, więc powstała nazwa HotZlot.

Ewentualnie wpadłem jeszcze na pomysł, żeby zrobić grupę użytkowników i wtedy kolor nicka z niebieskiego zmienić na jakiś inny

Według mnie opcja by informację taką umieścić w informacjach dołączonych do profilu będzie najlepsza. Miejsce na rangę to miejsce gdzie user często rzuca okiem, a informacja o uczestnictwie nie jest już aż tak istotna jak informacja o tym, że osoba która napisała post jest Moderatorem lub ADMINEM. I miejsca na takie rangi nie powinny być zaśmiecane wyliczanką, przedstawiam swoją koncepcję opartą na użytkowniku który napisał post powyżej (posłużysz do wyjaśnienia ;-)):

el polaco

<>

Posty: 641

Dołączył(a): 31.08.2006 (Cz) 16:07

Uczestniczył(a) w: II zlocie

Lokalizacja: Olsztyn

powyższe rozwiązanie dobre na czas obecny i najbliższe dwa lata powiedzmy, później (gdy zlotów będzie już na tyle dużo że wyliczanka przekroczy długość pola powyższego, czyli “Dołączył(a)”) mogłoby to się przerodzić w coś takiego:

el polaco

<>

Posty: 641

Dołączył(a): 31.08.2006 (Cz) 16:07

Uczestniczył(a) w zlocie: TAK

Lokalizacja: Olsztyn

i w miejscu słowa TAK byłby odnośnik do odpowiedniego tematu, lub podstrony gdzie byłyby szczegółowsze dane o każdym ze zlotów i ich uczestnikach, tu kwestia jedynie ustaleń jak miałoby to wyglądać wewnątrz. Zapytacie, a co gdyby użytkownik nie był uczestnikiem zlotu - otóż uważam że zamiast słówka “NIE” linijka ta po prostu mogłaby po prostu się przy takim użytkowniku nie pojawiać, zbędne zaśmiecanie gdyż takich użytkowników jest zdecydowanie więcej :slight_smile:

Ja proponuję np.:

Uczestnictwo w zlotach: I, III, VIII, IX i XXI

może lepiej uczesniczył/uczesniczyła w X zlocie/zlotach