Informacja na pulpicie o nowej poczcie


(Dimhil) #1

Witam.

Czy zna ktoś jakiś program, lub sposób, abym nie musiał wchodzić do programu pocztowego (używam Thunderbirda) aby sprawdzić, czy jest nowa poczta? Tylko, żeby jak jakiś e-mail przyjdzie, wyskakiwało mi okienko na pulpicie, że mam nowa wiadomość (chmurka taka).

Szukałem w googlach, wpisywałem rózne hasła, ale nic nie znalazłem.


(Kolmar) #2

http://programy.internetstandard.pl/pc/ ... .1.pl.html

Nawiasem mówiąc sam thunderbird oferuje taką możliwość.


(inż. Piniol) #3

Ja korzystam z tego do minimalizowania programu do zasobnika, przy nowej poczcie pojawia się okienko i ikonka przy zegarku, nie pamiętam czy to wbudowana funkcja Thunderbirda, czy tego dodatku :wink:


(Dimhil) #4

Dzięki chłopaki. =D>

EDIT:

Zainstalowałem to drugie, i nie pojawia mi się okienko, tzn. pojawia ale dopiero jak kliknę na zminimalizowaną ikonkę i wezmę 'pobierz wiadomości'.


(inż. Piniol) #5

Ustaw w Thunderbirdzie, żeby pobierał automatycznie wiadomości :wink:


(Bolo92) #6

Opcje, konfiguracje kont, Pobieraj wiadomości automaycznie co (domyślnie) 10min, zmieniasz i pobiera Ci co tyle ile wpisane.

Ale komunikatu Ci nie bedzie ciągle wyświetlało, tylko u mnie jak pobierze to w prawym dolnym rogu większe okienko wyskakuje i pokazuje tytuły wiadomości na parę sekund.

Więc to dokładnie nie będzie to czego szukasz, ja używałem chwilę Opery, a że zawsze ją chowam do tray to miałem ikonkę jej zawsze i sprawdzała mi co 1min czy poczta jest. Jak była to pobierało i ikonkę Opery zmieniało na kopertę i tylko prawym na to i czytaj pocztę i byłem w folderze odebrane.


(mareksolak) #7

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... z+XP+29.85 sprawdza dowolną ilość skrzynek i jak coś przyjdzie to nawet przez głośnik krzyknie "Masz nową wiadomość"


(Dimhil) #8

Ok, zrobiłem tak jak pisaliście, i jest ok. Dzięki raz jeszcze.