Informacja o problemie z programem Antywirusowym

Witam. Ostatnio przeglądałem serwis YT. Przyszło mi zapałzować film, i czyms się zająć poza domem, więc monitor wyłączyłem tylko. Zaraz po włączeniu monitora, zobaczyłem informację, którą załączam na screenie. Wydaje mi się, że chodzi o jakieś oprogramowanie Antywirusowe, lecz jeszcze nic nie robiłem w tej sprawie. Orientuje się ktoś, czy ten problem może zaszkodzić plikom systemowym?

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

 

Co do problemu, to zwykły soft MS do usuwania niebezpiecznego oprogramowania, dostajesz co miesiąc nową wersję w WU, wykonuje skanowanie w czasie bezczynność, widać zaliczył zawieszkę.

 

Bardziej przydatny byłby screen z pierwszego komunikatu, jeżeli system działa CI normalnie to olałbym to :stuck_out_tongue:

No problem olałem póki co :smiley: system działa prawidłowo. Wyjdzie raz jeszcze problem, to wtedy będe się martwić. Co do Informacji o edycji tematu - robi się :slight_smile: