Informacje dotyczące kupna Routera

Witam, mam taki oto problem. Posiadam 2 komputery w domu z tego to jeden to laptop drugi PC, chciałbym się dowiedzieć jaki kupić ruter aby laptop i komputer miały internet. Chodzi mi o bezprzewodowy ruter dla laptopa aby można było sobie go swobodnie postawić gdzie się chce. No i dla tego chce się dowiedzieć jaki ruter kupić? Mój laptop jest słabym sprzętem (Pentium III 700MHz CPU, 14.1" TFT LCD, 12GB hard drive disk, 128MB memory, 6X DVD-ROM, FDD, USB, 56K modem, 2 PCMCIA slots, battery, AC adapter) chcę sie dowiedzieć czy będę potrzebować jakiejś antenki usb aby odbierać internet czy mam wbudowaną taką w laptopa.

Z procesora nie dowiemy się czy ma wifi . Musisz poczytać instrukcję albo poszukać w internecie na temat swego lapka , aczkolwiek po konfiguracji tego sprzętu możnaby wywnioskować , iż nie posiada wifi . Musiałbyś dokupić wifi pod usb , lub pod to cos szerokiego w laptopie ( zapomnialem jak to sie nazywa :stuck_out_tongue: ) jeśli masz . Co do wyboru routera jest na tym forum dziennie kilka takich tematów i nie mam zamiaru odpowiadać na kolejne . Po prostu posiedź i poszukaj . Znajdziesz w kilka sekund .