Informacje o ilosci wejsc na strone

Witam

(nie wiem czy to odpowiedni dział)

Od pol godziny usiluje znalezc w google stronę ktora wyswietli mi szczegolowe informacje o danej(polskiej) stronie, tzn ilosc wejsc w miesiacu, ilosc odwiedzin, liczba unikalnych uzytkownikow, itd.Konkretne dane dla np reklamodawców.

Myslalem ze bez problemu to znajde, bo widzialem takie podsumowania, prawdopodobnie daje złe zapytanie, pomoze ktos?

Chodzi mi o dokladne i rzeczywiste statystyki ,a nie przyblizone i amatorskie.

Rozczaruje Ciebie może ale prawie każde statystyki będą się różnić wynikami od siebie, dlatego załóż obojętnie jakie statystyki np. stat4u.

Dzieki, ale chyba zle napisalem :wink: Chodzilo mi o informacje nie o mojej stronie, ale o innych stronach, typu dobreprogramy,onet itd. Nie wiem czy takie dane podaja tylko wlasciciele tych stron w komunikatach dla reklamodawcow/w informacji o stronie , czy jest jakas strona, na ktorej mozna takie rzeczy sprawdzic.Zaznaczam- szukalem sam ale wyskakuje masa nieprzydatnych linkow .A nie jestem webmasterem zeby wiedziec jak powinienem o to zapytac.

Aaa, teraz rozumiem :slight_smile:

Jeżeli strona ma statystyki to je udostępnia ogółowi lub nie, bardziej znane strony jak np. dobreprogramy, onet itd. statystyki ukrywają (jest to ich… tajemnica handlowa :wink: ).

http://www.audience.gemius.pl/

http://www.pbi.org.pl/index.php/ida/150/

dziekuje adpawl o to mi chodzilo :slight_smile: