Informacje o odpowiedziach i głosach

(DewX) #1

Czy u Was też szaleją powiadomienia o odpowiedziach i głosach na głównej stronie portalu ?

Tzn, czytam, czyszczę, a dzień później widzę jakąś informację o głosie z 13h temu.
Czasami jest tak, że przeczytam, skasuję i nagle jakaś informacja, że jest przeczytane z 3h wcześniej mimo tego, że wcześniej go nie było.

(pocolog) #2

Nie.
Natomiast nadal nie ma opcji wyczyszczenia wszystkich powiadomień. ;(

(AnonimX) #3

@Dewix U mnie wszystko działa prawidłowo.

@pocolog Mówisz o tej opcji: https://i.imgur.com/nZewjIY.png ?

(pocolog) #4

Nie, pisałem o opcji czyszczenia wszystkich powiadomień, a nie tylko aktualnie wyświetlonych.
ps.
Można zdjęcia wrzucać bezpośrednio do posta, co jest wygodniejszym rozwiązaniem dla odbiorcy :stuck_out_tongue:

(AnonimX) #5

Nie bardzo wiem gdzie wejść w te “wszystkie”. Widzę tylko te. Daję usuń wszystko i znika wszystko. Innej listy (archiwum) nie znalazłem.
Liczyłem na to, że system sam wrzuci sobie obrazek z linka. :stuck_out_tongue:

(pocolog) #6

Klikasz tam usuń wszystkie i usuwa aktualnie wyświetlone powiadomienia, a starsze wchodzą na ich miejsce i tak można kasować do usranej śmierci. Ja kiedyś kliknąłem chyba ze 20 razy i nie wiem, czy się o miesiąc cofnąłem w historii powiadomień, a wykasowanie wszystkich zajęłoby mi chyba tydzień klikania :stuck_out_tongue:

(DewX) #7

Ale ja kasuje na bieżąco, więc nie powinno być żadnych, a nagle jakieś stare zabytki się pojawiają

(krystian3w) #8

A ile wyświetla się na liście z przewijaniem - jakieś 20?

(DewX) #9

Ja nie wiem, mam z 5, przeczytam i kasuję. Cała lista pusta… A nagle kilka godzin później jakies stare powiadomienie się pojawia.

(LORDEK) #10

A nie otwierasz powiadomień w nowej karcie? Jeżeli tak to te powiadomienia wracają. Niby w otwartych nowych kartach są odhaczone i wyczyszczone, ale stan z innego okna się “zapamiętał”. Tak samo jak otworzysz powiadomienie w nowej karcie, w niej wyczyścisz powiadomienia to przy następnych odwiedzinach powiadomienia dalej mogą być niewyczyszczone. No i jest jeszcze inna rzecz. Jeżeli komentarz odpowiadającego czekał na akceptację to powiadomienie o nim dostajesz w momencie akceptacji z datą i godziną jego wysłania przez rozmówcę - tak przynajmniej to wygląda.

(DewX) #11

Jedna karta, więc tu nie ma problemu.

Będę obserwował, może faktycznje DP akceptują komentarze dopiero po kilkunastu godzinach.

(AnonimX) #12

U mnie tak nie ma - jak skasuję, to nie wracają.

(pocolog) #13

Mi też nie wracają. Dalej chyba nie rozumiesz. Opcja kasowania wszystkich powiadomień kasuje tylko (powiedzmy, bo nie liczyłem) 20 ostatnich powiadomień, a nie wszystkie które mam zgromadzone. Jeśli masz ich tysiącpińcetstodziewięćset, to kasując tylko po 20 można się zaklikać na śmierć.

(AnonimX) #14

Aha. Tylko teraz pytanie: po co je gromadzić? Odczytasz, usuwasz. Szczególnie te, że ktoś ocenił komentarz.

(pocolog) #15

A jaka to różnica? Nie chciało mi się wcześniej kasować, lub chciałem zostawić jakieś powiadomienie żeby później do niego szybko wrócić, lub odpowiedzieć w innym czasie. Fakt jest taki, że opcja nie działa tak jak powinna. Brakuje też możliwości kasowania pojedynczych powiadomień.

(D35CART35) #16

Wybacz ale tę opcję dziś sprawdzałem jest opcja kasowanie pojedyńczych powiadomień
jeżeli są oznaczone jako przeczytane.

(pocolog) #17

Faktycznie. Dawno chyba nie sprawdzałem, albo przegapiłem.

edit.
Ale numer. Zacząłem kasować te powiadomienia, po kilkudziesięciu kliknięciach doszedłem gdzieś do grudnia 2017 i następne kliknięcie wyzerowało mi listę :smiley:
Albo nie miałem tego tak dużo jak myślałem, albo coś zatrybiło w tym durnym mechanizmie :wink: