Informacje o odpowiedziach i głosach

Czy u Was też szaleją powiadomienia o odpowiedziach i głosach na głównej stronie portalu ?

Tzn, czytam, czyszczę, a dzień później widzę jakąś informację o głosie z 13h temu.
Czasami jest tak, że przeczytam, skasuję i nagle jakaś informacja, że jest przeczytane z 3h wcześniej mimo tego, że wcześniej go nie było.

Nie.
Natomiast nadal nie ma opcji wyczyszczenia wszystkich powiadomień. ;(

@Dewix U mnie wszystko działa prawidłowo.

@anon741072 Mówisz o tej opcji: https://i.imgur.com/nZewjIY.png ?

Nie, pisałem o opcji czyszczenia wszystkich powiadomień, a nie tylko aktualnie wyświetlonych.
ps.
Można zdjęcia wrzucać bezpośrednio do posta, co jest wygodniejszym rozwiązaniem dla odbiorcy :stuck_out_tongue:

Nie bardzo wiem gdzie wejść w te “wszystkie”. Widzę tylko te. Daję usuń wszystko i znika wszystko. Innej listy (archiwum) nie znalazłem.
Liczyłem na to, że system sam wrzuci sobie obrazek z linka. :stuck_out_tongue:

Klikasz tam usuń wszystkie i usuwa aktualnie wyświetlone powiadomienia, a starsze wchodzą na ich miejsce i tak można kasować do usranej śmierci. Ja kiedyś kliknąłem chyba ze 20 razy i nie wiem, czy się o miesiąc cofnąłem w historii powiadomień, a wykasowanie wszystkich zajęłoby mi chyba tydzień klikania :stuck_out_tongue:

Ale ja kasuje na bieżąco, więc nie powinno być żadnych, a nagle jakieś stare zabytki się pojawiają

A ile wyświetla się na liście z przewijaniem - jakieś 20?

Ja nie wiem, mam z 5, przeczytam i kasuję. Cała lista pusta… A nagle kilka godzin później jakies stare powiadomienie się pojawia.

A nie otwierasz powiadomień w nowej karcie? Jeżeli tak to te powiadomienia wracają. Niby w otwartych nowych kartach są odhaczone i wyczyszczone, ale stan z innego okna się “zapamiętał”. Tak samo jak otworzysz powiadomienie w nowej karcie, w niej wyczyścisz powiadomienia to przy następnych odwiedzinach powiadomienia dalej mogą być niewyczyszczone. No i jest jeszcze inna rzecz. Jeżeli komentarz odpowiadającego czekał na akceptację to powiadomienie o nim dostajesz w momencie akceptacji z datą i godziną jego wysłania przez rozmówcę - tak przynajmniej to wygląda.

1 polubienie

Jedna karta, więc tu nie ma problemu.

Będę obserwował, może faktycznje DP akceptują komentarze dopiero po kilkunastu godzinach.

U mnie tak nie ma - jak skasuję, to nie wracają.

Mi też nie wracają. Dalej chyba nie rozumiesz. Opcja kasowania wszystkich powiadomień kasuje tylko (powiedzmy, bo nie liczyłem) 20 ostatnich powiadomień, a nie wszystkie które mam zgromadzone. Jeśli masz ich tysiącpińcetstodziewięćset, to kasując tylko po 20 można się zaklikać na śmierć.

Aha. Tylko teraz pytanie: po co je gromadzić? Odczytasz, usuwasz. Szczególnie te, że ktoś ocenił komentarz.

A jaka to różnica? Nie chciało mi się wcześniej kasować, lub chciałem zostawić jakieś powiadomienie żeby później do niego szybko wrócić, lub odpowiedzieć w innym czasie. Fakt jest taki, że opcja nie działa tak jak powinna. Brakuje też możliwości kasowania pojedynczych powiadomień.

Wybacz ale tę opcję dziś sprawdzałem jest opcja kasowanie pojedyńczych powiadomień
jeżeli są oznaczone jako przeczytane.

1 polubienie

Faktycznie. Dawno chyba nie sprawdzałem, albo przegapiłem.

edit.
Ale numer. Zacząłem kasować te powiadomienia, po kilkudziesięciu kliknięciach doszedłem gdzieś do grudnia 2017 i następne kliknięcie wyzerowało mi listę :smiley:
Albo nie miałem tego tak dużo jak myślałem, albo coś zatrybiło w tym durnym mechanizmie :wink:

2 polubienia