Informacje o SP1 dla Visty

Nie koniecznie. W sumie można dołączyć ale cza się nieźle napisać.

Najłatwiej wykupić subskrypcję technet…

Zainstalowałem przed chwilą SP1 i nie wiedze narazie żadnej różnicy.

To dziwne bo mi Vista bez SP1 chodzi jak stara krowa :lol:

A mi z sp1 :stuck_out_tongue:

A na witrynie Microsoft Connect? Co trzeba zrobić, aby na tej wytrynie dało się pobrać Vistę SP1 Beta? :wink:

trzeba dostać zaproszenie od Microsoftu

No tak, ale co trzeba zrobić by je dostać? Czy ktoś na tym forum otrzymał takie zaproszenie?

Obawiam się ze teraz jest już zapóźno. Ja się zarejstrowałem na stronie http://beta.microsoft.com gdzie można się przyłączyć do testowania różnych aplikacji ale sp1 do visty w wersji beta jest już niedostępne. Z tego co przeczytałem to tylko jakaś grupa wybrańców dostała zaproszenia i to ładnych kilka miesięcy temu.

Żeby pobrać SP1 z WU trzeba dodać dwa wpisy rejestru, umieścić je w notatniku i zapisać pod odpowiednią nazwą jako plik *.cmd wtedy po jakimś czasie pojawi się SP1 do pobrania.

Fajnie śmiga na SP1 ale podobną sprawność systemu można uzyskać instalując wszystkie dostępne łatki z WU. Szczególnie po instalacji łatek z września system wyraźnie przyspiesza.

Lepiej nie gadaj zbyt dużo bo to się może źle skończyć…

polecam lekturke regulaminu.

(adpawl)

***

Kolega chyba zapomina jakie tu panują zasady :evil:

…no to takie małe przypomnienie pod avkiem (adpawl)

Witam.

Wszystko ładnie,poprawki są pobrane ale ni cholery nie mogę ich zainstalować.

Wyświetla się komunikat że zainstalowało poprawnie ,a po restarcie kompa widać wpis Niepowodzenie i poprawki nadal wyświetlają się na liscie do pobrania.

Miał ktoś coś podobnego?

Proszę o rady i opinie od Was.

Pozdrawiam.

Natomiast ja zainstalowałem aktualizacje… ale SP1 jeszcze sie nie pojawił;)

co z tego ze wazy 1.1 gb mozesz dac linka do tego multilanga servic pack?