Infragistics Ultimate - roczna licencja?

Cześć,

 

Wygrałem w konkursie ciekawą licencję, a nie za bardzo orientuję się w temacie i nie wiem do kogo mógłbym się zwrócić o pomoc.

 

Otóż dostałem „Certificate entitles you to free Infragistics Ultimate product download and a full year’s subscription… Infragistics Ultimate is Infragistics  suite of 10 awasome UI toolsets, in one complete package. You’ll build your best applications quickly and easily, on any device or platform, with Infragistics solutions for jQuery/HTML5, WPF and Silverlight ( Line of business and data virtualization), ASP.NET, Windows Forms, SharePoint, Mobile and Reporting”. Czyli Promo code który mogę wymienić na product key jedno razowego użytku .

 

Ogólnie to wszedłem na stronę http://store.infragistics.com/default.aspx?Category=NetAdvantage+Ultimate i widzę że coś w tym temacie piszę tylko z tego co zrozumiałem to ta moja licencja jest na ROK “full year’s subscription”  a normalnie nie ? 

 

Czy waszym zdaniem coś takiego można by odsprzedać komuś i ewentualnie za ile bo wątpię żebym to użył kiedyś.

 

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc,

Masz problem z wykorzystaniem licencji? To po co link do sklepu? Całkiem niepotrzebna reklama sklepu, skoro podałeś nazwę dość drogiej aplikacji. Ogłoś, że oddasz, zamienisz, czy sprzedasz tą roczną licencję. od allegro, do gumtree masz setki stron z ogłoszeniami lokalnymi i krajowymi, nie licząc zagranicznych.

Pytasz o to, czy warunki tej szczególnej licencji pozwalają na użycie jej przez kogoś innego? A na stronie nie umiesz licencji znaleźć?

Jednym zdaniem -

Wygrana licencja jest na Ciebie?