Ingerencja programu Subiekt GT

Kiedyś tam instalowałam subiekt Gt(pobrany z dobreprogramy). Po instalacji okazało się, że Subiekt nie jest w stanie nawiązać połączenia z bazą a po ponownym uruchomieniu komputera system już się nie pozbierał. Pracuje na systemie Windows Vista Home Premium. Siostra potrzebuje tego programu do szkoły no i nie wiem czy podejmować ponowną próbę instalacji bo obawiam się, że system znowu sobie z tym nie poradzi, czego skutkiem będzie format. Czy jest jakaś możliwość odbycia kursów na programie Subiekt Gt online?? Zaznaczam, że instalowałam to na laptopie. Laptop nigdy nie mógł sobie poradzić z obsługą bazy MySQL Serwer, która z tego co wiem jest również składnikiem Insert Gt.

InsertGT nie używa bazy MySQL tylko MSSQL, to raz :wink:

Dwa jeśli instalujesz Subiekta na jednej stacji to pod Vistą polecam Ci uruchamianie zainstalowanego programu jako administrator.

No brawo tylko kto przez admina robi takie rzeczy, znajomy ma Viste SP2 i chodzi na zwykłym userze.

Dobra, ale ja bym się chciała dowiedzieć co mogło mi ten system posypać? Bo jak go przywróciłam do stanu z przed instalacji Subiekt GT to wszystko wróciło do normy.

Dodane 04.11.2010 (Cz) 7:18

Działanie obu tych baz danych jest do siebie zbliżone więc obojętne jest to, która jest zainstalowana :stuck_out_tongue:

Program nawet wtedy nie chciał się łączyć z bazą.