Inna karta do Direct 10

czy jest jakaś inna kara do direct 10 niż geforce 8800???

Złączono Posta : 02.01.2007 (Wto) 18:21

karta graficzna :slight_smile:

Witam

Najpierw niech wydany zostanie DirectX10, a potem pogadamy.

PS. Ponoć pod koniec stycznia mają pokazać się pierwsze rewizje kart ATI z chipem R600, a następne w marcu. Tak więc o jakichś konkretnych kartach innych od GF8800 GTX/S można będzie mówić gdzieś pod koniec pierwszej połowy tego roku.

Przecież od dawna już jest w Viście.

Na XP to na 100% nie wydadzą a w Viście są już od dawna.

Hmmmm.

Z tego co mi wiadomo (może się mylę :x ) Vista jeszzce nie została wydana. Jeżeli zaczniecie mi tu zaraz wypisywać, że została jako beta to… będziecie mieli rację :P, ale Beta to jeszcze nie jest stabilny system.

Tak więc na razie, ani Visty, ani Dx10 niema. Dlatego tylko Zieloni wydali swoją kartę. Jak na razie to są to tylko zagrywki marketingowe takie same jak wydanie Kettsfielda przez Intela i Quadfather przez AMD.

Tak więc moje pierwsze zdanie w moim poście powinno brzmieć:

Nie wiesz nie wypowiadaj się na forum … nie siej zamętu autorowi Posta i innym userom wprowadzając ich w błąd …

Zanim zaczniesz się wypowiadać o czymś na jakis temat sprawdź informacje, newsy na stronie głównej DB :x

System Windows Vista został już oficjalnie wydany :!:

A kompilacja RTM oznacza wersję do sprzedarzy

To samo jest z DirectX10

Ekhm

A ten zegarek na http://vista.dobreprogramy.pl/ to niby co odlicza? (jak napiszę jakie słowa mi się teraz nasuwają to dostanę ostrzeżenie).

Ale wy tu mi o Viście (Hajtcie, Wio, Prr), a pytanie dotyczyło: czy istnieją inne niż GF 8800GTX/S karty wykorzystujące środowisko DX10? Tak więc odpowiedź brzmi NIE. Zamknijmy tą dyskusję bo zaczyna to być…

premierę visty dla klientów domowych, vista dla przedsiębiorstw i nie tylko już się jakiś czas temu pojawiła

sam zacząłeś tę dyskusje

A po co mi inne karty - geforce mi w 100% wystarczy i choć by “inne” karty były tańsze to i tak kupie geforce bo z “innymi” kartami to wiecznie jakieś problemy są i tyle. A już na pewno nie kupie konkurencyjnej karty - ta firma już praktycznie nie istnieje (zwać jak zwać a prawda taka że wchłonęła ją AMD) - jej ostatnie konstrukcje to jak czytałem “odkurzacze” oraz produkty wysoko-wato żerne a i crosfire to jeden wielki niewypał wymuszający stosowanie specjalnej karty “mother”.

Czy aby na pewno Aero? :wink:

Release to Manufacturing (RTM) oznacza, że prace nad systemem dobiegły końca i zostanie on skierowany do produkcji.

Złączono Posta : 03.01.2007 (Sro) 13:09

Dowód: 111mm6.th.jpg

Co to RTM, to wiem vistamen, ale zważ że do produkcji trafia ta wersja ale może zostać poddana pewnym zmianom (w sumie czysta kosmetyka), ale zawsze :wink:

:lol: chyba nie wiesz co piszesz poczekaj na ATI z chipem R600 :smiley:

Wiem że dyskusja nie na miejscu więc napisz mi na priv. w czym on to niby lepszy od geforce.

sCooBy^ prezentuje rasistowską postawę dotyczącą sprzętu i oprogramowania i naprawdę nie warto z nim toczyć jakichkolwiek dyskusji na ten temat. tzn. wybrał swoje “marki” - np. NVIDIA i Microsoft i nie toleruje nic innego.

to może jeszcze ołtarzyk sobie zrobisz? LOL.

choćby karty ATI było o 30% wydajniejsze i do tego tańsze, to i tak wybrałby NVIDIĘ.

postawia durna, gdyż bierze się to, co jest najwydajniejsze na własną kieszeń (w jednych przedziałach cenowych wygrywa NVIDIA, w drugich ATI i to jest faktem).

co było z C2D? wielu uważało, że to gnioty (bo od Intela). prawda okazała się inna.

edit.

po pierwsze jeszcze nie jest lepszy, gdyż nie wyszedł i tym samym nie może być również póki co gorszy (więc skąd opinia w Twoim poprzednim poście? a no wiem - z nieba).

po drugie parametry najwydajniejszego modelu R600 podawane przed premierą są lepsze od tych, które posiada gf 8800GTX.

po trzecie ATI nie wypuści produktu gorszego (czyli musi być przynajmniej równy), gdyż nikt by go nie kupił. producenci muszą się cały czas ścigać.

Jak już wspomniałem wcześniej to nie miejsce i wątek do takich dyskusji - jeżeli posiadasz argumenty możesz mi je przedstawić na priw.