Inne forum

(Lukas 1) #1

chcialem sie dowiedziec w jakim forum na sieci jeszcze uczestniczycie.

Nie chcialbym sie ograniczac tylko do tego :lol: :lol: choc to jest potezne kompendium wiedzy :smiley: :smiley:

czekam na propozycje (chodzi mi o fora tematycznie podobne do tego a nie np. forum kulinarne - choc to tez by sie sprzydalo)

pozdrawiam

(lazikar) #2

Jezeli chodzi o fora takie jak to. To nie uczestnicze w 偶adnym.

To jest najlepsze. :stuck_out_tongue:

(Asterisk) #3

Nie ten dzia艂 ===::> Na Luzie

(adpawl) #4

Nie jest 艂adnie reklamowa膰 konkurencyjne fora !!

(Lukas 1) #5

no to moze nie reklamowac tylko napisac na prv

powiem szczerze ze pe艂n膮 par膮 uczestnicz臋 tylko w tym forum i na pewno tego nie zmienie. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

(system) #6

Ja tylko na 2 si臋 udzielam! Na tym w 60% i na tamtym w 40%, chocia偶 czasami proporcje si臋 zmieniaj膮. Zainteresowane osoby wiedz膮 gdzie mnie szuka膰. By艂 ju偶 taki temat "艢ladami Kerimusa"

(system) #7

na dw贸ch :slight_smile: te i kom贸rkowe

(Roseng) #8

te i samochodowe jedno:)

(Chees) #9

To i z muzyk膮. Na tej drugiej jestem adminem :wink: Ponad 12000 uzytkownikow zarejestrowanych :wink:

(Musg) #10

Tylko tutaj.Zdecydowanie najlepsze! !!

(Damian) #11

Ja przebywam tytaj ile tylko mam wolnego czasu :slight_smile:

(boczi) #12

No na dosy膰 wielu forach mam konta, na ka偶dych po trochu, g艂贸wnie komputerowe, wielotematyczne, oraz inne specyficzne, tak偶e du偶o zajmuj臋 si臋 moim forum. Jednak tutaj jestem najcz臋艣ciej.

(Duch) #13

i jak wi臋kszo艣膰... nie szukaj innego forum bo lepszego nie ma...

rodzinna atmosfera; czasem weso艂o; czasem no偶yczki lataj膮 zewsz膮d; czasem kto艣 rzuci w kogo艣 k艂贸dk膮; a czasem daj膮 banany... ch艂opie tutaj masz... full wypas!! :lol: :rotfl:

(Kam) #14

Ja tak samo uwa偶am, 偶e to Forum jest jeszcze najlepsze :). Tylko troch臋 za du偶o ogranicze艅, ale zniesie si臋 :-D.

(Rafi) #15

Uczestnicze w tym oraz jeszcze w forum "w艂asnej roboty".

(d偶asny) #16

Uczestnicze w tym najbardziej, w innym forum, oraz w艂asnym! Link na pasku menu usera! :smiley:

(Jr14) #17

Uczestnicze w wielu forach. Elka, Tweak, CentrumXP, itp.

(Athena6) #18

Na muzycznym w 100% no i tutaj zagladam...

(Sterne) #19

Jeszcze jedno komputerowe + 1 muzyczne + 1 kom贸rkowe + 1 yyy... inne :roll: