Inne forum

chcialem sie dowiedziec w jakim forum na sieci jeszcze uczestniczycie.

Nie chcialbym sie ograniczac tylko do tego :lol: :lol: choc to jest potezne kompendium wiedzy :smiley: :smiley:

czekam na propozycje (chodzi mi o fora tematycznie podobne do tego a nie np. forum kulinarne - choc to tez by sie sprzydalo)

pozdrawiam

Jezeli chodzi o fora takie jak to. To nie uczestnicze w żadnym.

To jest najlepsze. :stuck_out_tongue:

Nie ten dział ===::> Na Luzie

Nie jest ładnie reklamować konkurencyjne fora !!

no to moze nie reklamowac tylko napisac na prv

powiem szczerze ze pełną parą uczestniczę tylko w tym forum i na pewno tego nie zmienie. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja tylko na 2 się udzielam! Na tym w 60% i na tamtym w 40%, chociaż czasami proporcje się zmieniają. Zainteresowane osoby wiedzą gdzie mnie szukać. Był już taki temat “Śladami Kerimusa”

na dwóch :slight_smile: te i komórkowe

te i samochodowe jedno:)

To i z muzyką. Na tej drugiej jestem adminem :wink: Ponad 12000 uzytkownikow zarejestrowanych :wink:

Tylko tutaj.Zdecydowanie najlepsze! !!

Ja przebywam tytaj ile tylko mam wolnego czasu :slight_smile:

No na dosyć wielu forach mam konta, na każdych po trochu, głównie komputerowe, wielotematyczne, oraz inne specyficzne, także dużo zajmuję się moim forum. Jednak tutaj jestem najczęściej.

i jak większość… nie szukaj innego forum bo lepszego nie ma…

rodzinna atmosfera; czasem wesoło; czasem nożyczki latają zewsząd; czasem ktoś rzuci w kogoś kłódką; a czasem dają banany… chłopie tutaj masz… full wypas!! :lol: :rotfl:

Ja tak samo uważam, że to Forum jest jeszcze najlepsze :). Tylko trochę za dużo ograniczeń, ale zniesie się :-D.

Uczestnicze w tym oraz jeszcze w forum “własnej roboty”.

Uczestnicze w tym najbardziej, w innym forum, oraz własnym! Link na pasku menu usera! :smiley:

Uczestnicze w wielu forach. Elka, Tweak, CentrumXP, itp.

Na muzycznym w 100% no i tutaj zagladam…

Jeszcze jedno komputerowe + 1 muzyczne + 1 komórkowe + 1 yyy… inne :roll: