Inno Setup i plik setup-1.bin

Mam pytanie u większości osób widzę że mają 2 pliki tworzone w Inno Setup setup.exe plik zajmuje niecały 1mb i plik setup-1.bin ten zajmuje tyle co program czyli np 1gb a u mnie tworzy w jednym pliku setup.exe jak zrobić aby tworzyło te 2 pliki.To ważne.

wiktor96 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Czyli co nikt nie zna odpowiedzi na moje pytanie.

Pierwsze słyszę aby Inno Setup robił jakiegoś bina… fakt, można podzielić instalkę na więcej plików ale pytanie po co? ileż to zajmuje Twój program że chcesz go dzielić?

Dobra to już nie potrzebne mam pewien problem w programie którego instalkę chcę zrobić są dwa foldery w 1 jakieś pliki a w drugim plik który uruchamia gdy już zrobię instalator i instaluję program inno kopiuje plik aplikacji i wkleja do głównego folderu przez co nie mogę uruchomić programu.Da się coś z tym zrobić.

Dodane 11.11.2009 (Śr) 10:42

Już mi się udało w sekcji Files dodałem do DestDir: "{app}’; tylko nazwę folderu czyli DestDir: "{app}\Program’;

Pomoc programu Twoim sojusznikiem :slight_smile: tam na prawdę dużo pisze, ale jak coś to pytaj, może ekspertem nie jestem ale sporo już instalek zrobiłem z różnymi dziwnymi opcjami w tym.