INNO3D 8800GT 512MB czy się opłaca?

Otóż modernizuje swoj leciwy sprzet (a raczej niektore elementy). Na początek grafika. Natrafilem na dość tanią propozycję jaką jest 88GT 512MB firmy INNO32 :smiley: z tego co patrzyłem 96GT sa niewiele tańsze a gorsze. W związku z tym czy ta karta będzie ok? Nastepnym krokiem po grafice bedzie nowy procek C2D (tego sprzedam i doloze do nowego ~400zl) i mam pytanie jaki będzie najlepszy za ~400 zl C2D ?

Nie wiem jak sklep ale cena karty rewelacyjna, więc ja bym kupił, tylko czy ktoś kupował w tym sklepie?

Procka nie zmieniaj, przecież to procesor z serii Core więc bardzo wydajny, co najwyżej podkręć go. Jak już bardzo chcesz go wymienić (co jest nieopłacalne) to zaktualizuj Bios płyty głównej i kup Intel E7200.

Ok karte zamowilem :slight_smile: taniej nie znalazlem

Jest w spisie polecanych sklepów na purepc, to raczej dobry sklep, może nie mają większych magazynów to taniej.

http://forum.purepc.pl/temat/Co-kupic/5 … try2706029

Dobry sklep wiem zamawialem juz i to zaufana osoba z forum PPC Milans

ja bym nie zmieniał procka, podkręcił bym go do 3ghz o ile się da i czekał na nahelmy i k10,5

Dokładnie, nie opłaca się teraz wymieniać Core 2…

Skoro tak to ok… zaczne boje z o/c jak bede mial grafike bo na tej to i tak nie pogram i mi moc nie potrzebna :stuck_out_tongue: moze zdarze przed 21 czerwca kiedy to wyjezdzam i bede pod koniec lipca… dzieki za rady :slight_smile: jak oceniacie teraz sprzet jak na dzisiejsze ‘trendy’? jest ok?

btw. moze i tak najwyzej na Nahalemy poczekam ale nie na K10,5 nie chce AMD

Ramy wymień na jakieś ‘trendy’

Ocz Reaper 2x1GB HeatPipe? Doradźcie bo w ramach mam zastój i nie wiem co teraz modne. Jakbym te sprzedał za ~90zł + 100 ze swojej kieszeni to co bym mógł kupić? te Patrioty do wysokiego oc słyszałem ze nie sa za dobre.

No nie są. 1k nie dasz rady.

Są ok. Jeszcze jak już wiadomo Goodram pro 800/900, Mushkin Redline, Crucial Ballistix.

Kolejność nieprzypadkowa. Na pierwszym miejscu bym brał te ocz co podałeś.

Ja brałbym Crucial BallistiX … chyba najpewniejsze pamięci … (chociaż nie musisz zbytnio wymieniać tych pamięci ale jak chcesz:P)

Komp jak dla mnie super. Powalcz z procem.

ps jak będziesz miał kartę , napisz jak to chłodzenie na niej.

Obawiam sie ze nie zdarzę jestem cichofilem i od razu Accelero S1 rev.2 na to pojdzie z fanderem :slight_smile:

A jest tam plomba na chłodzeniu???

Nie

No to kozacka karta, sam bym się na nią załapał… Tylko kasy nima :frowning:

gallery/image_page.php?album_id=19&image_id=524

Foto z sieci, nawet fajna. Przynajmniej odczuje roznice miedzy 76GT a 88GT :slight_smile: