INNO3D 8800GT 512MB czy się opłaca?

(system) #1

Otóż modernizuje swoj leciwy sprzet (a raczej niektore elementy). Na początek grafika. Natrafilem na dość tanią propozycję jaką jest 88GT 512MB firmy INNO32 :smiley: z tego co patrzyłem 96GT sa niewiele tańsze a gorsze. W związku z tym czy ta karta będzie ok? Nastepnym krokiem po grafice bedzie nowy procek C2D (tego sprzedam i doloze do nowego ~400zl) i mam pytanie jaki będzie najlepszy za ~400 zl C2D ?

(Kabuto1378) #2

Nie wiem jak sklep ale cena karty rewelacyjna, więc ja bym kupił, tylko czy ktoś kupował w tym sklepie?

Procka nie zmieniaj, przecież to procesor z serii Core więc bardzo wydajny, co najwyżej podkręć go. Jak już bardzo chcesz go wymienić (co jest nieopłacalne) to zaktualizuj Bios płyty głównej i kup Intel E7200.

(system) #3

Ok karte zamowilem :slight_smile: taniej nie znalazlem

(Michal Kolatek) #4

Jest w spisie polecanych sklepów na purepc, to raczej dobry sklep, może nie mają większych magazynów to taniej.

http://forum.purepc.pl/temat/Co-kupic/5 ... try2706029

(system) #5

Dobry sklep wiem zamawialem juz i to zaufana osoba z forum PPC Milans

(Rastko1) #6

ja bym nie zmieniał procka, podkręcił bym go do 3ghz o ile się da i czekał na nahelmy i k10,5

(Darth ReX) #7

Dokładnie, nie opłaca się teraz wymieniać Core 2...

(system) #8

Skoro tak to ok... zaczne boje z o/c jak bede mial grafike bo na tej to i tak nie pogram i mi moc nie potrzebna :stuck_out_tongue: moze zdarze przed 21 czerwca kiedy to wyjezdzam i bede pod koniec lipca... dzieki za rady :slight_smile: jak oceniacie teraz sprzet jak na dzisiejsze 'trendy'? jest ok?

btw. moze i tak najwyzej na Nahalemy poczekam ale nie na K10,5 nie chce AMD

(Goodprogram) #9

Ramy wymień na jakieś 'trendy'

(system) #10

Ocz Reaper 2x1GB HeatPipe? Doradźcie bo w ramach mam zastój i nie wiem co teraz modne. Jakbym te sprzedał za ~90zł + 100 ze swojej kieszeni to co bym mógł kupić? te Patrioty do wysokiego oc słyszałem ze nie sa za dobre.

(Goodprogram) #11

No nie są. 1k nie dasz rady.

Są ok. Jeszcze jak już wiadomo Goodram pro 800/900, Mushkin Redline, Crucial Ballistix.

Kolejność nieprzypadkowa. Na pierwszym miejscu bym brał te ocz co podałeś.

(Mateusz 931) #12

Ja brałbym Crucial BallistiX .. chyba najpewniejsze pamięci ... (chociaż nie musisz zbytnio wymieniać tych pamięci ale jak chcesz:P)

Komp jak dla mnie super. Powalcz z procem.

ps jak będziesz miał kartę , napisz jak to chłodzenie na niej.

(system) #13

Obawiam sie ze nie zdarzę jestem cichofilem i od razu Accelero S1 rev.2 na to pojdzie z fanderem :slight_smile:

(Darth ReX) #14

A jest tam plomba na chłodzeniu???

(system) #15

Nie

(Darth ReX) #16

No to kozacka karta, sam bym się na nią załapał... Tylko kasy nima :frowning:

(system) #17

gallery/image_page.php?album_id=19&image_id=524

Foto z sieci, nawet fajna. Przynajmniej odczuje roznice miedzy 76GT a 88GT :slight_smile: