Innowacyjny pomysł na sprzęt elektroniczny!

Witam panowie…

 

            Ostatnio ułożyłem w głowie pomysł na rewolucjonizujący sprzęt elektroniczny, który jest wstanie odnieść sukces na światową skalę i przynieść niesamowicie potężne pieniądze. Jest tylko mały problem brak $ na jego opracowanie… Zacząłem więc przeszukiwać Google i narodziły się dwa pomysły na pozyskanie dofinansowań:

 

kickstarter lub zewnętrzny inwestor który przygarnął by mnie pod swoje skrzydła i dał możliwość opracowania projektu do końca oczywiście za X% udziałów w pomyśle…

 

Tylko tak pozyskanie inwestora graniczny z cudem odkąd Dragon’s Den PL przestał nagrywać programy:(

 

A kickstarter jest dobrym rozwiązaniem ale zakładając najbardziej optymistyczną wersje otrzymam pieniądze ale brak mi doświadczenia w projektowaniu elektroniki i oprogramowania ( Założyciel apple też nie miał na początku swojej drogi)

 

czy macie jakieś pomysły jak to ugryźć? może wpadniecie na jakiś pomysł który mógłby mi pomóc.

 

proszę o napisanie nawet głupich pomysłów a nóż widelec będzie trafny:)

 

pozdrawiam

 

ps. Elektronika nie jest jakoś bardzo zaawansowana można ją przyrównać do routera jedna płytka niewielkich rozmiarów:) gdyż nie chodzi o samą elektronikę tylko o sposób jej wykorzystania :slight_smile: i gwarantuje że rok po jego premierze każdy użytkownik będzie go miał i potrzebował:)

Jeżeli projekt jest bardzo przydatny to Kickstarter lub Indiegogo. Jeżeli ludziom się pomysł spodoba, dostaniesz od nich pomoc finansową do realizacji projektu :slight_smile:

;)ok tak myślałem… nie ma optymalnej odpowiedzi:) znajdę rozwiązanie na pewno :slight_smile: przed premierą nie zapomnę poinformować:) tymczasem temat do zamknięcia dzięki “tomeeek64”