Inny problem z ODZYSKIWANIEM PLIKU Z KOSZA

Witam! :wink:

Mam problem i potrzebuje pomocy!

Jakiś czas temu usunęłam plik (dokument .pdf) i również usunęłam go z kosza. Używałam wielu programów, by go odzyskać, ale to nie pomogło. Sęk w tym,że znalazłam na komputerze jego skrót (czyli ,ikonka, istnieje) ale jak chcę go otworzyć to wyskakuje standardowe okienko z latarką i ,przeglądaj, i nie wiem co mogę zrobić. Proszę pomóżcie mi, chodzi mi o konkretny plik ,który niby istnieje, znam jego nazwę, mam skrót a nie potrafię go odzyskać.

z góry dziekuję za pomoc i pozdrawim!

Tutaj masz bezpłatny i po polsku program Recuva http://www.dobreprogramy.pl/Recuva,Prog … 13044.html

Sam nim kiedyś odzyskiwałem pliki.

Inna sprawa, że istnienie skrótu nie oznacza fizycznej obecności pliku na dysku. Jeśli minęło trochę czasu od pozbycia się pliku, lub komputer był przez ten czas wykorzystywany, mogą być problemy z jego odzyskaniem. Ale spróbuj wspomnianej Recuvy.

rozumiem, a istnieje może jakiś program gdzie wpisuje się konkretną nazwę pliku? Bo ten recuva mi nie pomógł( dziwne jest to że znalazł pliki skasowane nie na moim koncie z bardzo dawna, a moich usuniętych niedawno plikow ani jednego… jak to mozliwe, orientuje sie ktoś? :?

Będę wdzięczna z pomoc.