Inny problem z ODZYSKIWANIEM PLIKU Z KOSZA

(Evebs) #1

Witam! :wink:

Mam problem i potrzebuje pomocy!

Jakiś czas temu usunęłam plik (dokument .pdf) i również usunęłam go z kosza. Używałam wielu programów, by go odzyskać, ale to nie pomogło. Sęk w tym,że znalazłam na komputerze jego skrót (czyli ,,ikonka,, istnieje) ale jak chcę go otworzyć to wyskakuje standardowe okienko z latarką i ,,przeglądaj,, i nie wiem co mogę zrobić. Proszę pomóżcie mi, chodzi mi o konkretny plik ,który niby istnieje, znam jego nazwę, mam skrót a nie potrafię go odzyskać.

z góry dziekuję za pomoc i pozdrawim!

(szymon189) #2

Tutaj masz bezpłatny i po polsku program Recuva http://www.dobreprogramy.pl/Recuva,Prog ... 13044.html

Sam nim kiedyś odzyskiwałem pliki.

(Polish Cj) #3

Inna sprawa, że istnienie skrótu nie oznacza fizycznej obecności pliku na dysku. Jeśli minęło trochę czasu od pozbycia się pliku, lub komputer był przez ten czas wykorzystywany, mogą być problemy z jego odzyskaniem. Ale spróbuj wspomnianej Recuvy.

(Evebs) #4

rozumiem, a istnieje może jakiś program gdzie wpisuje się konkretną nazwę pliku? Bo ten recuva mi nie pomógł( dziwne jest to że znalazł pliki skasowane nie na moim koncie z bardzo dawna, a moich usuniętych niedawno plikow ani jednego.. jak to mozliwe, orientuje sie ktoś? :?

Będę wdzięczna z pomoc.