Inny sposób instalacji gry gdy instal shield zawodzi

Witam.

Mam problem z zainstalowaniem gry. Gdy odpalam setup pojawia się uruchamianie Instal shield “który poprowadzi cię przez proces instalacji” itd. Ładuje się do 99% szybko a następnie długo stoi po czym znika i to już koniec.

Pytanie jest następujące: czy mogę program z płyty (tutaj grę) zainstalować w inny sposób?

Dzięki.

Poszukaj innej ikony z rozszerzeniem .exe na płycie która jest powiązana z instalką(zazwyczaj jest kilka).Może obejdzie się bez Shield’a.

nie ma takiej możliwości niestety.

Tomasz_900 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

A inne gry się instalują?

wrzuciłem inną płytkę z installshield i jest tak samo.

Masz uszkodzony install shield poszukaj w google wiele osób ma uszkodzony install shield np po zrobieniu przywracania systemu. Spróbuj naprawić ten problem instalując AutoPatcher XP. Twój przypadek jest jakiś szczególny, ponieważ zawsze wyskakuje raczej jakiś błąd z install shield. Moge jeszcze podpowiedzieć, że idzie jakoś ponownie wrzucić install shield do Windowsa z płyty instalacyjnej. Lepiej prtzerzuć ten temat do działu Systemy operacyjne Windows i tam szukaj rozwiązania :slight_smile: