Inny uzytkownik

podczas uruchamiania trybu awaryjnego zauwazylem ze w moim systemie windowsa XP jest jeszcze inny uzytkownik zarejestrowany do ktorego nie posiadam hasla. Chcialbym go usunac, macie jakis sposob?

Jeżeli jesteś administratorem to poprostu usuń to konto

Opisz dokładniej co to za konto

Jak on “się nazywa”?

Nazwa tego użytkownika brzmi ,jeśli jest to nie utajnione

dbbex jest zalogowany ale jakoś niechce podawać tej nazwy bo chyba komuś chciał usunąć konto a to

to ino jego przykrywka żeby się dowiedzieć jak usunąć konto>niezłe z niego ziółoko

Nie możesz go tak z góry osądzać poczekaj co napisze dbbex

sorki, jadlem kolacje :slight_smile: w rzeczywistosci jest tak: zakupilem komputer od pewnej firmy i jest on w 100% moja wlasnoscia, a gdy wchodze w system awaryjny to mam dwoch uzytkownikow moj oraz administrator, hasla do administratora nie znam a kontaku z tym od kogo kupilem tez juz nie mam, za to mam pelene oprogramowania dla tego komotera wszystko jest legalne

To jest normalne. Konto Administrator jest tworzone przy instalacji Windowsa. I tam też podaje się hasło. Musisz zapytać osoby która instalowała Windowsa jakie hasło wpisała. :smiley:

No cóż - Drapacz strzelił w ciemno, ale trafnie… :stuck_out_tongue:

A kolega dbbex na swoim kombinowaniu i snuciu bajeczek w stylu fantasy , trochę się przejechał… :-x

Nieładnie oszukiwać kolegów z Forum, których notabene… oszukać tak łatwo się nie da…

A na temat tego rzekomego administratora, już dyskutowaliśmy… z finałem w postaci zakłódkowanego tematu! :evil:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … ht=#170783

bo to dwa inne kompy :stuck_out_tongue: w szkole mam z tym problem i nie moge nigdzie sie zalogowac a w domu mam tego admina i nie znam hasla :confused:

najlepiej odrazu juz na potepienie mnie skazac :stuck_out_tongue:

a nie da rady usunac tego admina? czy jak bede wgrywal na nowo windowsa to ustawie nowe haslo?

Tak jak zrobisz formata i zainstalujesz od nowa to przy instalacji ustalisz hasło. :smiley:

ok dzieki

temat do zamkniecia