Inny uzytkownik

(Bexs) #1

podczas uruchamiania trybu awaryjnego zauwazylem ze w moim systemie windowsa XP jest jeszcze inny uzytkownik zarejestrowany do ktorego nie posiadam hasla. Chcialbym go usunac, macie jakis sposob?

(Kuz5) #2

Jeżeli jesteś administratorem to poprostu usuń to konto

Opisz dokładniej co to za konto

(boczi) #3

Jak on "się nazywa"?

(Eden 18) #4

Nazwa tego użytkownika brzmi ,jeśli jest to nie utajnione

dbbex jest zalogowany ale jakoś niechce podawać tej nazwy bo chyba komuś chciał usunąć konto a to

to ino jego przykrywka żeby się dowiedzieć jak usunąć konto>niezłe z niego ziółoko

(Kuz5) #5

Nie możesz go tak z góry osądzać poczekaj co napisze dbbex

(Bexs) #6

sorki, jadlem kolacje :slight_smile: w rzeczywistosci jest tak: zakupilem komputer od pewnej firmy i jest on w 100% moja wlasnoscia, a gdy wchodze w system awaryjny to mam dwoch uzytkownikow moj oraz administrator, hasla do administratora nie znam a kontaku z tym od kogo kupilem tez juz nie mam, za to mam pelene oprogramowania dla tego komotera wszystko jest legalne

(lazikar) #7

To jest normalne. Konto Administrator jest tworzone przy instalacji Windowsa. I tam też podaje się hasło. Musisz zapytać osoby która instalowała Windowsa jakie hasło wpisała. :smiley:

(Marsmo) #8

No cóż - Drapacz strzelił w ciemno, ale trafnie... :stuck_out_tongue:

A kolega dbbex na swoim kombinowaniu i snuciu bajeczek w stylu fantasy , trochę się przejechał... :-x

Nieładnie oszukiwać kolegów z Forum, których notabene... oszukać tak łatwo się nie da...

A na temat tego rzekomego administratora, już dyskutowaliśmy... z finałem w postaci zakłódkowanego tematu! :evil:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... ht=#170783

(Bexs) #9

bo to dwa inne kompy :stuck_out_tongue: w szkole mam z tym problem i nie moge nigdzie sie zalogowac a w domu mam tego admina i nie znam hasla :confused:

najlepiej odrazu juz na potepienie mnie skazac :stuck_out_tongue:

a nie da rady usunac tego admina? czy jak bede wgrywal na nowo windowsa to ustawie nowe haslo?

(lazikar) #10

Tak jak zrobisz formata i zainstalujesz od nowa to przy instalacji ustalisz hasło. :smiley:

(Bexs) #11

ok dzieki

temat do zamkniecia