Insralowanie systemu a kondensatory

Witam

Mam taki problem. Mój system wywala bluescreen’y. Chciałem go przeinstalować ale przy instalacji to samo jest. Czy może to być sprawa tego ze moje kondensatory na płycie są wypukłe??

Tak blue screeny pojawiają się przy spuchniętych kondensatorach.

Wymiana płyty bądź kondensatorów.

  1. Porównaj sobie bliskie tematy.

ZERKNIJ TUTAJ

a możecie mi powiedzieć dpkładnie które kondensatory są za to odpowiedzialne

Podajesz,że masz bsody i wypukłe kondensatory na płycie głównej i zadajesz dziwne pytanie:

Każdy wypukły kondensator kwalifikuje się do wymiany.Możesz to zrobić sam jeśli potrafisz lub oddać komputer w ręce fachowca.

Poczytaj o tym: http://www.edw.com.pl/index.php?module= … =151&meid=

http://gutek.neostrada.pl/gutek/kondensatory.htm

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1221090.html

Wymienić umiem. Tylko mi powiedzcie jeszcze jedno. Macie jakiś dobry program do sprawdzania sektorów na dysku? ponieważ mam dysk z SEAGTE i sprawdzałem ten dysk za pomocą SeaTools i błędów sektorów nie znalazłem ale proszę o napisanie o jakiś inny program którym mogę to sprawdzić.

Mhdd. Program ten ma też możliwość wyzerowania dysku na wypadek bad sektorów, jednak jeżeli znajdzie błędzy radziłbym Ci oddać dysk na gwarancję producenta. A co do seetools’a, to zapuszczasz mu long test i na jego koniec wyświetla się raport czy znalazł błędy, czy nie…

tak też właśnie zrobiłem. Gwarancji na dysk nie mam a seatools nic nie wykrył

Czyli prawdopodobnie nie ma błędów. Przeskanuj jeszcze programem mhdd.

Download: http://legalne.info/MHDD,program,download,1492

Instrukcja: http://www.nirvanowiec.republika.pl/MHDD.html

odkopuje temat. Przelutowałem kondensatory i dalej to samo. Wszystkie podzespoły komputera sprawdziłem więc to nadal jest błąd ukryty w płycie głównej. Może ktoś doradzić co to może być?

Spisz nazy tych bsodów. Wina nie koniecznie może być postronie mobo. Może być walnięty ram. Przetestuj programem memtest86 pamięć. Jeżeli wykaże błędy, wymień pamięć na nową… Tutaj http://www.memtest86.com/ masz dostępną wersję, którą nagrywasz na płytę i z niej uruchamiasz komputer.