Insta już było, teraz ktoś loguje się na moje Spotify

Tutaj: Ukraińcy przejęli mojego Instagrama? - #30 przez xrm pisałam o logowaniu się na mojego instagrama. Wczoraj dostałam dwa kolejne, ciekawe maile:

oraz

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że do Spotify jestem zalogowana przez FB. Przyznaję, że robi się to coraz bardziej niepokojące.

Już nie wiem co o tym sądzić. Albo coś siedzi mi w systemie, albo ktoś się dobrze bawi…

Raczej siedzi i ktoś się bawi gdy do FB był podpięty inny e-mail i konto nie było robione „kontynuuj logowanie na insta facebookiem”.

I co w takim razie mam zrobić? :frowning:
No nie, na Insta miałam osobne hasło.

Spotify jest najbardziej popularne, chociaż najgorszej jakości muzyka. Łączenie tego z takim syfem jak FB jakby nie patrzeć to bez sensu bo na FB już się dzieje wszystko i nic dlatego nie korzystam odkąd są rozmowy smsy nielimitowane bo łatwiej pogadać czy napisać psa niż FB czy ten jego komunikator gdzie wszyscy myślą, ze nikt tego nie obserwuje, a to gorsze obserwacje niż Pegasus w Polsce.

Odłącz Spotify od FB i loguj się oddzielnie. Ja do Tidala loguje się przez Apple ID i tu nigdy nic.

Mialem kiedyś Spotify to FB nie był potrzebny i raz z jakiejś Arabi Saudyjskiej przyszło logowania. Drugi raz z Turcji. Wszystko co nas, nas, nas popularniejsze jest atakowane. :slight_smile: Trzeba ludzi o tym uświadamiać.

Zmień dane logowania, przeprowadź weryfikację dwuetapową.

1 polubienie

Wyjście jest proste. Weryfikacja dwuetapowa. Jeszcze nic lepszego nie wymyślili jeśli chodzi o zwykłe konta.

Była taka odpowiedź w poprzednim temacie?

Brawo. Aż żal flagowa. Dobrze, ze nie mogę bo szkoda mocy obliczeniowej sprzętu na ciebie. Takich tylko wytępić.

Niestety kasując konta blokujesz z góry opcję oflaguj „ad personam”.

Na niektórych szkoda nadwyrężać tą funkcje :stuck_out_tongue: