Instagram a numer telefonu. Synchronizacja jak wyłączyć?

Hej dziewczyny mam problem, jestem ciekawa czy kazdy moze miec dostep do mojego konta na instagramie? Konkretnie chodzi mi o to czy np. nawet jesli mam wylaczona synchronizacje kontaktow na swoim insta, to czy np. Ktos z pracy majac moj numer telefonu w kontaktach zaraz po tym jak zsynchronizuje swoj instagram z wlasnymi kontaktami bedzie mial tam moje konto? W sensie osoba x jest na instagramie jako y? Bo nie chcialabym aby wszystkim wyskakwial moj profil. Mam wylaczona synchronizacje na profilu, teraz wylaczylam takze dostep instagramowo do kontaktow. No ale jednak przy rejestracji telefon sie podaje…

A nie logujesz się przez FB?
Nie, tak nie będzie. Jakby tak było, to powstałby chaos. :smiley:

Ty synchronizujesz kontakty z Instagramem;
Ktoś logując się - też to robi i mu od razu nie powinien wyskoczyć twój profil. Zawsze można to ukryć - także nie panikuj i się nie przejmuj.

1 polubienie

Dziekuje bardzo za odpowiedz ;))) Nie, mam odlaczone konto na instagramie od tego fb. Wystraszylam sie, bo zalozylam konto na instagramie a dwa dni pozniej dodal mnie znajomy, ktory ma moj numer telefonu. Po prostu nie chce takiego czegos, bo wiem ze kiedys bylo tak, ze jak sibie ustawilam zeby polaczyc to mialam propozycje z kontaktow, widzialam nick tej osoby normalnie.

No może cię wyszukał ten znajomy i tyle.
Staraj się pisać wolniej / dokładniej lub włącz korektę.

1 polubienie

Ok, dziękuje za radę :wink: