Instagram - brak możliwości założenia konta

Witam wszystkich

Chcę założyć konto na Instaramie.
Natomiast Instagram nie zatwierdza mi adresu email.
Gdy go wpisuję po prawej stronie jest czerwony krzyżyk.
Gdy dla sprawdzenia klikam żeby odzyskać hasło, dostaję komunikat, ze konto nie istnieje.
Email jest na gmailu.

Miał ktoś podobnie?
Jak rozwiązać problem?
Szukałem jakiegoś kontaktu żeby do nich napisać, ale nie potrafię znaleźć.

Pozdr
Darek

Daj proszę screenshot (możesz zamazać początek maila).

Pierwszy screen - sytuacja gdy próbuję założyć nowe konto:

Drugi screen - gdy próbuję przypomnieć hasło:

Sprawdzałeś inne adresy e-mail? :>

@FadeMind co to znaczy inne?
Używam tego i nie chcę go zmieniać.

Może wyciekł ten G-mail i jakiś turek założył konto bota i dostał bana.

To by miało sens, nie powinni po banie pisać, że G-mail jest podpięty do jakiegoś konta.

Opcjonalnie jak masz Facebook to wybierz opcję „kontynuuj kontem Facebooka”.


PS. W G-mail po każdej literze możesz dać kropkę i mail trafi na skrzynkę bez kropek: Kropki w adresach Gmail nie wpływają na ich interpretację - Gmail - Pomoc (wątki na forach o wiadomościach nie do autora tematu to raczej marne creepypasty).

Dodatkowo możesz za nazwą konta dopisać +instagram@gmail.com i też mail dotrze na konto bez takiego dodatku.

Niby też można używać długiej końcówki @googlemail.com - zakładam, że FB nie było tak bystre by te trzy tricki zablokować jako, że to wciąż jedno konto e-mail z usługi Googla.


Na problemy pierwszego świata z tą kropką, z długim googlemail i pomysłem na plusa - można logować się instagramowym nickiem jak nie będą to losowe znaki by cię :candy:-berg nie mógł śledzić.

Czy istnieje jakiś mail kontaktowy Instagrama żebym mógł do nich napisać napisać?

a czy już kiedyś miałeś założone konto na instagramie na tym mejlu? zauważyłem że tak się dzieje, jak masz konto i je usuniesz, albo i kilka razy aktywujesz i usuniesz, i jakiegoś powodu instagram nie przyjmuje już tego mejla

Tak, miałem i je usunąłem. było to lata wstecz.

No to na ten adres nie utworzyć.

Nie można do nich napisać maila żeby to odblokowali?

Jak masz chęć czekać z kilka lat to pewnie ktoś znajdzie ogólny formularz do kontaktu, na mail jaki wypełnisz z poziomu Gmail (czy tam Outlook lub Thunderbird) nie licz.

Facebook nie słucha rad pana @hetmantom by likwidować formularze a w ich miejsce podawać adresy e-mail typu „support@instagram.com”.