Instalacja 64bit na 32 bit

Witam,

Mam problem z instalacją systemu windows 7 64 bit. Do tej pory używałem Winodws 7, 32 bity. Problem polega na tym, że podczas próby uruchomienia obrazu płyty instalatora (setup), pokazuje się błąd "Wersja tego pliku jest niezgodna z wersją używanego systemu windows.’ Problem polega na tym, że jest to netbook bez napędu cd, dlatego próbuję uruchomić instalkę z poziomu systemu.

jakieś pomysły jak to przeskoczyć?

Instalacja Windows 7 z pendrive

Dwie metody do wyboru

http://www.dobreprogramy.pl/Windows-7-U … 25159.html

http://www.techit.pl/Artykuly/Instalacj … ,3908.html

Ściągnij Universal USB Installer , uruchom, na pierwszym ekranie klikasz I Agree, następnie z rozwijanej listy wybierasz Windows 7 Installer (pod koniec listy), potem wskazujesz plik iso z systemem, Step 3 wybierasz swój pendrive, na koniec klikasz Create, musisz jeszcze potwierdzić sformatowanie pendriva i powinno zacząć si kopiowanie plików. Na zakończenie procesu powinno pojawić się Installation Done, Process is Complete!

krótko mówiąc nie da się zainstalować win 64 bit na 32 z uaktualnieniem, w grę wchodzi tylko świeża instalacja nowego systemu najlepiej z formatowaniem dysku

dodor, tak jak piszesz, ale np. można zachować dane programów, można zgrać C:\Users czyli profile użytkowników a potem po przeinstalowaniu systemu odtworzyć te dane z kopii. Można użyć do tego np. Total Commandera.

klama123 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif

Podaj nazwę netbooka.Możliwe,że się w ogóle nie da instalować systemów 64 bit.

Możesz pobrać “Doradca uaktualnienia systemu Windows 7” (8,3 MB):

http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows/downloads/upgrade-advisor